Новий SEAT Ateca 2020

19 июня 2020
0
Информация размещена на правах рекламы:

SEAT представляє оновлений варіант своєї успішної моделі Ateca 2020 року. Оновлений автомобіль має характеристики компактного SUV, більш виразні елементи інтер'єру й екстер'єру, покращений рівень безпеки та комфорту, а також покращену ефективність.

Вперше з'явившись на ринку, SEAT Ateca відкрив новий вимір компактних кросоверів; це був ідеальний варіант для міського життя - просторий, практичний та універсальний SUV із неповторним стилем. Дизайн цього автомобіля, який є втіленням чіткого й динамічного характеру.

«Ateca - це одна з наших найуспішніших моделей. З моменту її виходу на ринок у 2016 році ми продали понад 300 000 одиниць. Новий SEAT Ateca 2020 - це еволюція оригінальної моделі, яка покликана продовжити досягнутий успіх, закріплюючи нашу позицію в одному з найважливіших сегментів ринку», - заявив Карстен Ісенсі, Президент SEAT і Віце-президент із питань фінансів та ІТ.

Розроблений і створений у Барселоні SEAT Ateca виробляється у Квасинах (Чехія). Він надав додатковий поштовх у розробленні лінійки кросоверів - сегменту, що має важливе значення для подальшого успіху SEAT.

З моменту виходу на ринок у 2016 році було продано понад 300 000 автомобілів SEAT Ateca. Цей показник є величезним досягненням для цього компактного SUV.

ДП «АВТО-КИЕВ» ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «Авто-Київ» перший і єдиний концептуальний автоцентр SEAT В Україні.

перейти на сайт компании
Источник: ДП «АВТО-КИЕВ»

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация