Новий електрокросовер Audi Q6 e-tron Sportback показали до презентації

Новий електрокросовер Audi Q6 e-tron Sportback показали до презентації

18 червня 2024
0

Електричний кросовер Audi Q6 e-tron невдовзі отримає купеподібного побратима Sportback. Його презентують 1 липня, а поки в інтернет попало перше зображення електрокара. Його опублікував сайт InsideEVs.

Як і старший Audi Q8 e-tron Sportback, новий кросовер вирізняється стрімкішим силуетом. У нього поката аркоподібна лінія даху та загострена задня частина. Довжина авто складе приблизно 4,8 м.

Салон Audi Q6 e-tron Sportback не показали, проте він буде таким самим, як і в стандартному електрокарі. Це значить, що на передній панелі буде встановлено три дисплеї, один з яких призначений для пасажира.

Електромобілі Audi Q6 e-tron збудовані на платформі РРЕ, яку також використовує новий Porsche Macan. Sportback пропонуватимуть у трьох повнопривідних версіях.

Спочатку дебютують 462-сильний кросовер Audi Q6 e-tron Sportback та 517-сильний SQ6. Пізніше представлять найпотужніший варіант RS Q6.

Новий Audi Q6 e-tron Sportback оснастять акумуляторною батареєю ємністю 100 кВт.год. Запас ходу електрокара перевищить 600 км.

Джерело: Фокус
Фото: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація