Новий розкішний Lexus LBX - уже в Україні

Новий розкішний Lexus LBX - уже в Україні

16 травня 2024
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Преміальність дизайну та функцій за приємною ціною - так можна описати новий Lexus LBX. Вже з 16 травня 2024 року усі охочі зможуть випробувати нове авто під час тест-драйву та придбати за ціною від 1 564 989 грн*.

Ця модель, створена спеціально для європейського ринку, поєднала у собі інноваційні дизайнерські рішення з традиційними підходами. Розробники майстерно втілили в Lexus LBX усі стандарти якості Lexus, розкривши у деталях філософію гостинності Омотенаші. Результатом кропіткої праці став безкомпромісно розкішний Lexus LBX, який стане відмінним вибором, щоб познайомитись з брендом та відчути всі переваги преміального авто.

Зовні Lexus LBX виглядає компактним і водночас хижим. Решітка радіатора має цілісну трапецієподібну форму і плавно переходить у лінії кузова. Експресивного візуального ефекту додають інтегровані денні ходові вогні та фари, виконані за креативним ескізом.

Яскравий екстер'єр - це не все, чим дивує Lexus LBX. Інтер'єр нового автомобіля також вражає ідеально підібраними елегантними деталями. Загальне облаштування салону з великими вікнами не лише створює враження збільшеного простору, а й забезпечує водієві чудову оглядовість. Для меломанів Lexus LBX оснащений аудіосистемою Lexus Premium із шістьма динаміками.

Ще одна видатна особливість Lexus LBX - це ефект цілковитого зв’язку між автомобілем та водієм. Навколо водійського сидіння компактно розташовані всі елементи управління. Зручна посадка - зручна їзда.

Lexus LBX оснащений гібридною самозарядною системою із надлегким 1,5-літровим трициліндровим двигуном. Максимальна безшумність, мінімум фонових подразників та стрімкий рух уперед - все, що потрібно для комфортної подорожі.

За безпеку поїздки відповідає система допомоги водію Lexus Safety System+ останнього покоління, яка мінімізує потенційні загрози під час поїздки і подбає про спокій водія та пасажирів.

Тож упевнено вирушайте до нових пригод із Lexus LBX, який гарантує неймовірний досвід і приємні враження.

*Ціна на автомобілі у комплектації Elegant без врахування ціни за колір металік станом на 16.05.2024. Вказана з ПДВ(20%), без врахування спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання у офіційному дилерському центрі Lexus. Не є офертою. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у офіційному дилерському центрі Lexus.

За детальнішою інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включно з дистанційним обслуговуванням, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.

Джерело: Lexus

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація