Оголошено європейські ціни нового Skoda Superb Combi

Оголошено європейські ціни нового Skoda Superb Combi

03 січня 2024
2

Ліфтбек Skoda Superb нового покоління вийшов на ринок Європи у середині листопада 2023 року. Нині до нього приєднався універсал Superb Combi. На вибір запропоновано дві комплектації Superb Combi: Selection та Skoda Laurin&Klement. Обидві доступні з двома 150-сильними двигунами, один з яких бензиновий робочим об'ємом 1,5 літра, другий - дизельний на 2,0 літра.

Базова комплектація Selection передбачає наявність тризонного клімат-контролю, обігріву передніх сидінь, 10,0-дюймової медіасистеми та 17,0-дюймових колісних дисків. У допомогу водієві передбачені датчики світла та дощу, камера заднього виду, передні та задні датчики паркування й ряд електронних «асистентів». Також заявлено кілька подушок безпеки: передні, колінні, бічні та шторки. Вартість такого універсалу коливається від 46 200 до 49 200 євро.

Топова версія Skoda Laurin&Klement до всього переліченого вище пропонує шкіряний салон та передні сидіннями з підігрівом, вентиляцією та масажем. Розмір діагоналі мультимедіної системи збільшено до 13,0 дюймів. Колісні диски діаметром 18,0 дюймів. Цінник Superb Combi Laurin&Klement - від 51700 до 54700 євро.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

OPSC  

Перед як у Форд Фюжн, а зад як у фокус. Попереднє покоління було кращим

-1ВІДПОВІСТИ  
Vladimir Terminator  

ужасная машина с неадекватным ценником, полный абсурд!

-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація