Оновлений KIA EV6 помічено на парковці у Південній Кореї

Оновлений KIA EV6 помічено на парковці у Південній Кореї

01 листопада 2023
0

Схоже, KIA готує оновлення для електричного кросовера EV6, який став на конвеєр у березні 2021 року. Замаскований прототип автомобіля помітили на паркінгу десь у Південній Кореї.

Очікується, що зовнішність кросовера перероблять відповідно до нового візуального стилю, застосованого до останніх представників електричної лінійки. Зокрема, для них характерний новий світловий підпис.

Масивні накладки на кузові не дають розглянути зміни в дизайні EV6. Але якщо придивитися, можна побачити нові, більш витягнуті фари. Швидше за все замінять і задні ліхтарі. Саме ці елементи найчастіше змінюють при плановому оновленні. Також трохи інакше можуть виглядати бампери. Хоча тріо KIA/Hyundai/Genesis відомо тим, що вносить радикальні зміни протягом життєвого циклу продукту. Можливо, з EV6 теж вчинять радикальніше.

Першими оцінити новий вигляд кросовера зможуть клієнти KIA у Південній Кореї. На місцевому ринку оновлений EV6 очікується у другій половині 2024 року. На початку 2025 новинку можна очікувати в Європі, США та на інших ринках.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація