Opel створить електричний хот-хетч на базі Astra

Opel створить електричний хот-хетч на базі Astra

06 серпня 2022
0

Відностно нова Astra L шостого покоління продається у Європі з листопада минулого року. Проте проблеми з ланцюжком поставок серйозно позначилися на продажі моделі. Тим не менш, наступного року сімейство має поповнити електричну версію, на базі якої, за чутками, розроблять хот-хетч.

Astra EV розробляється на платформі EMP2 V3 корпорації Stellantis. Вона може бути основою для автомобілів як з ДВЗ, так і з електричними силовими установками. Поки що подробиць про спортивний електромобіл Astra мало, але бос з дизайну Vauxhall Марк Адамс нещодавно натякнув в інтерв'ю TopGear, що у Opel є всі можливості для її створення:

«Так, ми працюємо над цим і далі рухатимемося в цьому напрямі. Заряджена Astra означає для нас насамперед легендарні Astra OPC, хоча, схоже, автовиробник може і не зайнятися розробкою повноцінної хардкорної версії електричного хетчу. Можливо, на нас чекає щось на кшталт Astra GSi».

Очевидно, що електричний хот-хетч Astra стане прямим конкурентом Volkswagen ID.3 GTX, який отримає силову установку від старших ID.4 та ID.5. Тобто йому буде доступно приблизно 299 кінських сил і 460 Нм моменту. Це дозволяє досягти першої сотні менш ніж за 6 секунд. Отже, Opel доведеться встановити в заряджену Astra силовий агрегат потужністю не менше 300 кінських сил, а в ідеалі слід довести віддачу до 350 к.с.

Джерело: AMPERCAR

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація