Перший електрифікований Porsche 911 показали до презентації

Перший електрифікований Porsche 911 показали до презентації

13 травня 2024
26

Оприлюднено перші офіційні фото Porsche 911 2024. Оновлену версію знаменитого спорткара презентують 28 травня. Про це повідомляється на офіційному сайті Porsche.

На світлинах показали новий Porsche 911 під час тестів у Дубаї та на його околицях. Купе не надто змінилося зовні - у нього інші бампери та оптика. Крім того, доступний опційний аеропакет зі зміненим обвісом та фіксованим антикрилом.

Салон Porsche 911 2024 на фото не показали. Його повинні оновити в стилі електричних Taycan та Macan.

Найважливішою ж зміною стане перший в історії гібрид Porsche 911. Технологію для моделі розробляли із 2010 року. Очікується, що гібридною установкою доповнять стандартну опозитну шістку.

Поки інформації про гібрид Porsche 911 небагато - невідомо навіть, чи це буде окрема версія, чи електрифікують усю лінійку моделі.

Заявлено лише, що така модифікація не лише економічніша, але й на 8,7 с швидша на Нюрбургрингу, аніж 450-сильний Porsche 911 Carrera S - вона проїхала коло за 7 хвилин 16,9 секунди.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
Andriy86  

Нещодавно їздив на арендованному 911 (992) - ніби то і вражаюче авто, в той же час безглузде. Спробувати варто, але володіти б їм не хотів.

+2-8ВІДПОВІСТИ  
Fighting Falcon  

Andriy86, не пизди, авто тільки презентували.

+4-1ВІДПОВІСТИ  
Andriy86  

Fighting Falcon, взагалі то вже 5 років на конвеєрі, але то таке. Експертам видніше

+2-7ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 21
Fighting Falcon  

Все непорозуміння виникло через те, що на початку було безапеляційне твердження, що МХ-5 веселіше управляється, а потім уточнено і виявилося, що веселіше воно для конкретної людини. Це, наприклад, як із розряду того, що комусь немає нічого кращого за велосипед. Людина просто ділиться своїми автобіагрофічними враженнями. А я ось теж щойно смачно попив кави, дуже сподобалося, почухав за вухом, ліг на бік і стало незрівнянно веселіше. Перейдемо в обговореннях на форумі до побутової площини домогосподарок за особистими відчуттями. У кого ще якісь відчуття від життя?

+2ВІДПОВІСТИ  
fop Dop  

https://www.instagram.com/avtobazar_ukrainy/

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація