Показники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEAT

Показники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEAT

20 сентября 2018
0
Информация размещена на правах рекламы:

Глобальні продажі SEAT у серпні зросли на 38,9%,було продано 41 200 автомобілів (2017: 29 700). Упровадження нового стандарту WLTP з 1 вересня в поєднанні з чудовими показниками зростання продажів SEAT стало додатковим стимулом до збільшення поставок. Компанія SEAT побила власний рекорд продажів у серпні, перевищивши результат 2000 року (32 900 автомобілів). З початку року SEAT продав 383 900 автомобілів, що на 21,9% більше, ніж за той самий період попереднього року (315 100). Крім того, автовиробник зареєстрував найвищі за свою історію продажі за період із січня по серпень. Попередній рекорд установлений 2000 року (357 300 одиниць).

Віце-президент SEAT із продажів і маркетингу Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths) наголосив:

«Цілком очевидно, що на продажі в Європі в серпні вплинуло впровадження нового протоколу WLTP. Ми збільшили продажі в липні й серпні, а це позначиться на результатах вересня. Наступні кілька місяців будуть непростими для всіх автовиробників. Ми відчуватимемо наслідки впровадження WLTP до кінця року, це також позначиться на кількості реєстрацій автомобілів у Європі».

Обсяги поставок SEAT в усьому світі збільшуються завдяки зростанню на основних ринках Європи. За період із січня по серпень найкращі результати продажів бренда було зафіксовано в Німеччині (83 100 автомобілів; +27,6%), Іспанії (79 100; +18,2%), Великобританії (45 200; +26,2%). Водночас у Німеччині й Великобританії продажі SEAT за вісім місяців стали найкращими в історії, тоді як в Іспанії бренд вийшов на перше місце серед автовиробників, а моделі Leon й Ibiza стали автомобілями з найбільшою кількістю реєстрацій.

Ще вищими виявилися показники зростання SEAT у Франції - тут продажі збільшилися на 31,1%, а з початку року було продано 21 600 автомобілів. Австрія (15 500 автомобілів) стала п'ятим за обсягами ринком SEAT завдяки зростанню на 26,3%, унаслідок чого бренд увійшов у трійку лідерів, а Австрія з другою за величиною часткою продажів поступилася лише Іспанії. SEAT також продемонстрував упевнене зростання в Італії (15 300 автомобілів; +26,8%), Польщі (9800; +30,3%), Бельгії (7500; +44,3%), Португалії (7400; +24,5%). Крім того, Алжир став ринком з найшвидшими темпами зростання поза Європою, а завдяки імпульсу, який забезпечив складальний завод у м. Релізан (Relizane), у країні було продано 13 900 автомобілів, що на 11 800 більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Новий Tarraco доповнить лінійку позашляховиків

SEAT представив великий позашляховик Tarraco, який доповнить лінійку позашляховиків, а саме: Arona й Ateca. Світова прем'єра Tarraco (Таррагона латинською мовою) відбулась 18 вересня в місті, на честь якого й назвали модель, а замовлення розпочнуть приймати в грудні.

Протягом кількох наступних тижнів компанія SEAT також планує включити у своє портфоліо моделі CUPRA Ateca й Arona TGI - перший позашляховик на ринку, що працює на стисненому природному газі. Найбільш екологічна версія Arona приєднається до лінійки моделей SEAT із двигунами на стисненому природному газі, яка зараз включає Mii, Ibiza й Leon.

ДП «АВТО-КИЕВ» ДП «АВТО-КИЕВ»

Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.

перейти на сайт компании
Источник: ДП «Авто-Киев»

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация