Покупці Alfa Romeo проти великих екранів у салонах авто

Покупці Alfa Romeo проти великих екранів у салонах авто

20 липня 2023
4

Дослідження компанії Alfa Romeo показало, що покупці машин італійського автовиробника насправді не хочуть гігантських дисплеїв, які простягаються від одного кута панелі приладів до іншого.

Керівник компанії Жан-Філіп Імпарато зазначив, що майбутні моделі марки не отримають масивних екранів.

«Звичайно, я поважаю те, що Mercedes робить зі своїми цифровими технологіями, але мої клієнти не шукають інформаційно-розважальних екранів метрової ширини в своїх автомобілях, або 200 цифрових систем допомоги для вмикання та вимикання. Типовий покупець Alfa Romeo не хоче знати, якою буде погода через три тижні. Він просто хоче їздити на машині», - відмітив Імпарато.

За його словами, у нових машинах компанії комбінація приладів з кількома глибокими «криничками» залишиться, та буде доповнена великим проекційним дисплеєм. Він додав, що перша модель, яка отримає нову компоновку приладової панелі, запланована на 2025 рік і матиме електричну архітектуру STLA Brain.

За стандартами 2023 року екрани, пропоновані Alfa Romeo, невеликі, враховуючи, що Giulia та Stelvio мають 8,8-дюймові дисплеї, а Tonale отримує 10,25-дюймову інформаційно-розважальну систему. Усі три автомобілі оснащені 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів.

У попередньому інтерв'ю Імпарато сказав, що майбутні моделі отримають інформаційно-розважальну систему зі спеціальними функціями та розміром екрана понад 13 дюймів. Окрім того, керівник Alfa Romeo планує у майбутньому інтегрувати у нові машини бренду автопілот, який за бажанням водія можна буде повністю відключати.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

NISOLEK  

Всеж таки існують адекватні люли в автопромі!

+4ВІДПОВІСТИ  
RaMoNVicious  

NISOLEK, ага, настільки адекватні, що їх продукція на грані забуття вже років 20-30.

ВІДПОВІСТИ  
car-car  

NISOLEK, так це ж адекватні не люди в автопромі, а покупці, які проти.

ВІДПОВІСТИ  
Stefan D  

І я його в 100% підтримую
Ще б в новій Julia дозволили вибрати між аналоговими циферблатами та цифровим - я б вибрав аналогові

+2ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація