Польща разом з Geely розробляє власний автомобіль

Польща разом з Geely розробляє власний автомобіль

18 листопада 2022
0

Китайський концерн Geely Automobile Holdings оголосив початок співпраці з польською компанією ElectroMobility Poland (EMP). Китайці нададуть полякам свою платформу, на якій побудують цілу лінійку автомобілів нової польської марки Izera.

Електромобілі марки Izera будуть проектуватися на платформі Geely SEA, що включає механічні та програмні елементи, що складають основу автомобіля, повідомляє Reuters. Для Geely це новий важливий етап розвитку. Вперше в історії машини на його архітектурі випускатиме компанія, яка не входить до складу китайського концерну.

Складання відбуватиметься на заводі EMP у Явожно, на півдні Польщі. За допомогою нового електричного бренду Izera Польща спробує відродити національний автопром та наздогнати конкурентів із Чехії та Словаччини.

«Польща відіграє важливу роль у європейській автомобільній промисловості, і я впевнений, що ця угода дозволить прискорити перехід на електромобілі, створюючи великі економічні можливості в галузі електромобілів», - сказав Даніель Донгвей Лі, генеральний директор Geely Holding Group.

Джерело: DIP Auto

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація