Понад 2 тисячі українців взяли кредит на нове авто в Кредобанку

Понад 2 тисячі українців взяли кредит на нове авто в Кредобанку

19 листопада 2020
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Кредобанк видав понад 1 мільярд гривень кредитів на придбання нових автомобілів з початку 2020 року. Завдяки наданому фінансуванню власниками нових автомашин стали понад 2000 українців.

Окрім того, з початку року було надано більш як 250 кредитів на придбання вживаних автомобілів на загальну суму понад 100 мільйонів гривень. Ще понад 40 клієнтів банку отримали кредит на поточні потреби під заставу авто на суму, що перевищує 17 мільйонів гривень. Досягати високі результати вдається завдяки спільним акційним кредитним програмам із провідними автоімпортерами та автодилерами України, а також незмінність політики банку видачі автокредитів, що поєднує привабливі умови для позичальників та виважене управління кредитним ризиком.

«Незважаючи на ситуацію з пандемією, Кредобанк продовжує активно кредитувати клієнтів та пропонує повний спектр послуг для фізичних осіб — фінансування купівлі авто на первинному та вторинному ринках, кредити на поточні потреби під заставу автомобілів, а також фінансовий лізинг. Сьогодні ми допомагаємо нашим клієнтам втілити мрію про нове авто, пропонуючи одні з найпривабливіших на ринку умов кредитування з процентною ставкою від 0,001% за окремими продуктами, а також швидке прийняття кредитного рішення, просте оформлення, та додаткові переваги завдяки програмам співпраці з провідними автодилерами України» — говорить директор департаменту автокредитування АТ «Кредобанк» Богдан Береговський.

За даними ринкових досліджень українських страхових компаній, Кредобанк нині входить у ТОП-3 лідерів українського ринку автокредитування та є лідером на ринку кредитування автомобілів з пробігом. Банк співпрацює з близько 600 партнерами на ринку автомобілів, проводить постійні акції з імпортерами автомобілів «Фалькон-Авто», «Сі Ей Автомотів» «Дженерал Авто Груп», «Пежо Сітроен Україна», «Автоторіно», ТОВ «Хюндай Мотор Україна», АВТ «Баварія», Компанія «Єврокар», «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» та ін. Окрім того, Кредобанк також має спеціальні кредитні програми на автомобілі марок BMW, Peugeot, Citroёn, Opel, DS, Skoda, Hyundai, Mitsubishi, FIAT, Ravon та ін.

Детальніше з умовами кредитування автомобілів ознайомтеся в рубриці кредитів на купівлю нових авто на сайті Кредобанку.

Джерело: Кредобанк

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація