Попередні замовлення HAVAL JOLION приймаються до 31 травня. Доступна повнопривідна версія кросоверу.

29 квітня 2021
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Замислюєтеся про покупку першого автомобіля і мрієте навчитися керувати як профі, легко і впевнено випереджаючи інших учасників руху? Прийшов час відкинути всі сумніви і зробити правильний вибір. Як інтелектуальний SUV-експерт бренд HAVAL руйнує міцні стереотипи і дивує доступними інноваціями користувачів по всьому світу. Тепер, завдяки появі нової моделі HAVAL JOLION, яка реалізує функції автономного водіння рівня L2, автомобільні інновації стали доступні кожному.

Піклуючись про своїх покупців і передбачаючи їх бажання, бренд HAVAL в Україні продовжує попереднє замовлення HAVAL JOLION з вигодою 20 000 грн.* до 31 травня 2021 року. Оформити попереднє замовлення HAVAL JOLION можна через сервіс онлайн-конфігуратора автомобілів на офіційному сайті haval-ukraine.com. При цьому, Ви можете скористатися 3D-оглядом 360, який надає реалістичну можливість ознайомитися з різними варіантами оформлення інтер'єру і екстер'єру моделі, навіть не виходячи з дому.

HAVAL JOLION - одна з перших моделей бренду HAVAL, яка побудована на новітній високоінтелектуальної модульній платформі L.E.M.O.N. Завдяки легкій вазі нова технологія забезпечує поліпшену маневреність, більш високий рівень безпеки та комфорту, а також поліпшену паливну ефективність. Платформа L.E.M.O.N. застосовує системи попередження фронтального і заднього зіткнення, а також забезпечує всебічний моніторинг навколишнього середовища в реальному часі за допомогою радарів і камер, допомагаючи водієві контролювати управління і роблячи водіння більш комфортним та безпечним.

Використовуючи можливості нової платформи, HAVAL JOLION вже сьогодні реалізує безліч функцій автономного водіння рівня L2. Серед них - автоматична допоміжна система при парковці, адаптивний круїз-контроль (ACC), система утримання в центрі смуги руху (LCK), система допомоги при русі в заторі (TJA), система розпізнавання дорожніх знаків (TSR), інтелектуальне управління в поворотах (IACC) і функція розумного ухилення.

Окремої уваги заслуговують системи інтелектуальної безпеки. Коли Ви за кермом JOLION, Вам асистує цілий ряд помічників таких як система екстреного гальмування (AEB), система контролю дистанції попереду (FCW), система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода, система попередження зіткнення і перешкоди ззаду (RCW) і багато інших функцій захисту. Крім цього, JOLION забезпечує безпечний внутрішній простір завдяки високоміцному кузову (частка високоміцної сталі складає 73%) і 6 подушок безпеки від всесвітньо відомого виробника Autoliv.

Модель доступна для попереднього замовлення в передньопривідній (2WD) та повнопривідній версії (4WD). Цінник на HAVAL JOLION в комплектації Comfort з 1.5-літровим двигуном (143 к.с.), переднім приводом і 7DCT стартує від 496 132 грн.** Гарантія на автомобіль становить 5 років або 100 000 км пробігу.

Більше інформації про HAVAL JOLION Ви знайдете на сайті haval-ukraine.com

*Під вигодою 20 000 грн. мається на увазі різниця в розмірі 20 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL JOLION, яка встановлена на день придбання автомобіля, і спеціальної ціною на модель HAVAL JOLION, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів. Пропозиція діє з 01.03. по 31.05.2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. Перелік і контакти дилерських центрів HAVAL Ви знайдете за посиланням. Деталі пропозиції уточнюйте у менеджерів в автосалоні.

**Ціна вказана станом на 01.04.2021 року. Актуальну ціну уточнюйте у менеджерів з продажу в автосалоні HAVAL.

Отримуйте більше інформації про Акції та Знижки на Автомобілі та Сервіс на Telegram-каналі і Facebook наших партнерів.

Джерело: HAVAL в Україні

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація