Porsche розробила програму, яка «переконує» клієнтів придбати Taycan замість конкурентів

Porsche розробила програму, яка «переконує» клієнтів придбати Taycan замість конкурентів

05 червня 2024
1

Німецький автовиробник розширив програму оренди Porsche Conquest. Під нововведенням автовиробник пропонує знижку до 4500 доларів на новий Taycan для тих, хто виплачує кредит або орендує електромобіль моделі-конкурента, зокрема авто бренду Tesla.

Програма «Ласкаво просимо до Porsche» доступна для нових моделей Taycan. Ви можете отримати знижку на три платежі по 1500 доларів кожен при покупці нового Taycan. Кредит, який ви отримуєте, залежить від кількості днів, які у вас залишилися до погашення.

Нова програма спеціально розроблена для підвищення попиту на німецький електричний спортивний автомобіль. Ціни на новий Porsche Taycan 2025 модельного року стартують з 99 400 доларів і можуть сягати 211 700 доларів за версію Turbo S Cross Turismo.

Відомо, що Porsche у цьому році поставив 4236 електромобілей моделі Taycan у першому кварталі, що на 45% менше порівняно з першим кварталом 2023 року.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Andriy86  

при тому, що вартість e-tron GT починається з 75к$, доплачувати за шильд Порше 25К$ ну таке собі. тим паче, що можна довго сперечатись, яке з автівок виглядає краще. До того ж Ауді має статус автівкі Тоні Старка.

-5ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація