Повнорозмірний електричний кросовер KIA EV9 невдовзі приїде в Україну

Повнорозмірний електричний кросовер KIA EV9 невдовзі приїде в Україну

01 листопада 2023
0

Компанія KIA готується представити на українському ринку свій флагманський електричний кросовер EV9. На жаль, комплектації та ціни на новинку автовиробник тримає у секреті.

«Напевно, ти чекаєш з нетерпінням появи в Україні флагманського електромобіля від KIA - EV9! Ну а поки він не доїхав до дилерських центрів KIA, бренд який в Україні офіційно представляє Корпорація УкрАВТО, ми поділимося черговою порцією інновацій, які стали доступними вперше саме завдяки KIA EV9», - йдеться у повідомленні корпорації УкрАВТО у Facebook.

Таким чином, офіційне представництво корейського бренду підтвердило плани на щодо виводу флагманського електричного кросоверу компанії на український ринок.

На жаль, інших подробиць про дату початку офіційних продажів, доступні силові установки і комплектації, а також орієнтовні ціни на новинку поки не повідомляється.

Загалом, для електромобіля доступно кілька варіантів силової установки. У базовому виконанні авто приводиться у рух встановленим ззаду електродвигуном потужністю 215 к.с.

Стандартної батареї ємністю 76,1 кВт.год вистачає для запасу ходу у 359 км. З більшим акумулятором ємністю 99,8 кВт.год кросовер може проїжджати до 483 км без підзарядки.

У двомоторній версії з сумарною потужністю двигунів у 379 к.с. електричний кросовер від KIA отримав батарею ємністю 99,8 кВт.год. Запас цієї версії становить 435 км, однак опційні 20-дюймові колеса скоротять цей показник до 407 км.

Флагманське виконання має два електромотори, що розвивають 379 к.с., але через більшу вагу кросовер здатен проїхати без підзарядки лише 391 км. Цікаво, що це лише на 32 км більше, ніж базовий варіант електромобіля.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація