Презентація Нового Jeep Wagoneer S - перший повністю 100% електричний преміальний SUV від Jeep

Презентація Нового Jeep Wagoneer S - перший повністю 100% електричний преміальний SUV від Jeep

31 травня 2024
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Бренд Jeep вперше приходить у сегмент повністю 100% електричних преміальних кросоверів, представляючи свій новий BEV-електромобіль (Battery Electric Vehicle) - Новий Jeep Wagoneer S Launch Edition 2024 модельного року. Абсолютно новий SUV-кросовер Jeep Wagoneer S спочатку буде представлений на ринку США та Канади, але пізніше він також буде доступний на ринках по всьому світу - таким чином, новий електромобіль стане глобальним гравцем.

Новий Jeep Wagoneer S запускається виключно як BEV-електромобіль із запасом ходу понад 480 км на одному повному заряді акумулятора. Він пропонує потужність 600 кінських сил, блискавичне прискорення 0-100 км/год. в межах 3,4 секунди, а також надзвичайно високий крутний момент понад 800 Нм з миттєвими відгуками електроприводу. Завдяки вражаючим показникам продуктивності у поєднанні з ексклюзивною системою керуванням Selec-Terrain, Новий Jeep Wagoneer S вселяє впевненість під час водіння та забезпечує максимально можливий рівень зчеплення за будь-яких погодних й дорожніх умов. Наразі вищезазначені технічні показники для електромобіля подані у версії для ринку США та згідно вимірювальних циклів США, згодом надійдуть уточнення інших технічних показників.

Заряджайтесь на нові досягнення та перемоги - легко, зручно, швидко!

Новий Jeep Wagoneer S оснащено високоефективним акумулятором з робочою напругою 400 вольтів та ємністю 100 кіловат-годин. Зарядка акумулятора можлива від різних зарядних станцій, включаючи підтримку «швидкої зарядки», коли для поповнення ємності акумулятора в межах 20-80% знадобиться лише 23 хвилини (за умови використання потужної зарядної станції постійного струму). Адже процес зарядки має бути максимально легким, зручним, швидким для вимогливих клієнтів!

Особлива електрична архітектура, що забезпечує виняткову продуктивність

Новий Jeep Wagoneer S націлений на лідерські позиції в сегменті - і досягти цього допоможе надзвичайно гнучка платформа STLA Large у виконанні для BEV-електромобілів. Конструктори та інженери Бренду Jeep змінили та адаптували платформу STLA Large так, щоб Новий Jeep Wagoneer S пропонував власнику оптимальні габаритні розміри, гарний комфорт підвіски, вражаюче прискорення, миттєву реалізацію крутного моменту.

Уже в стандартній комплектації електромобіля передбачений електричний повний привод 4хе, що гарантує чудову динаміку для активного водіння на дорозі, а також плавність руху в умовах бездоріжжя. Модулі електроприводу EDM, що розроблені інженерами Концерну Stellantis, незалежно приводять до руху передні та задні колеса. Завдяки цьому забезпечується миттєва реакція та подача крутного моменту, а ексклюзивна система керування Selec-Terrain пропонує п'ять різних режимів водіння для різних умов руху: Auto, Sport, Eco, Snow, Sand.

Модулі EDM виконані за схемою «3-в-1», завдяки чому вони об'єднують безпосередньо сам електродвигун, редуктор електродвигуна, а також силову електроніку керування. Такий єдиний компактний блок одночасно є потужним та ефективним. Передній модуль EDM додатково оснащений муфтами роз'єднання коліс, що допомагає зменшити споживання енергії під час руху з усталеною швидкістю на гарній дорозі - та, відповідно, збільшити запас ходу.

Використання нових технологій зіграло вирішальну роль у загальній конструкції Нового Jeep Wagoneer S. Наприклад, щоб покращити враження від водіння та керування, зменшити загальний рівень шумів та вібрації, отримати тишу в салоні та плавність руху, команда інженерів Бренду Jeep дуже суттєво підвищила жорсткість кузова - приблизно на +35% порівняно з попередніми кросоверами Бренду Jeep аналогічного класу та розмірів. Серед іншого, збільшення жорсткості кузова також дозволило досягнути чудової керованості та реакції на дії водія.

Преміальний зовнішній дизайн електромобіля Jeep Wagoneer S встановлює нові стандарти класу

Новий Jeep Wagoneer S має бездоганну спадщину легендарного Бренду, але також він є носієм інновацій та вишуканості. Саме тому, електромобіль Jeep Wagoneer S має намір рухатись власним шляхом - завдяки своєму динамічному стилю, елегантній витонченості, непохитній впевненості. Зовнішній дизайн новинки демонструє поєднання гармонійних пропорцій та аеродинамічної ефективності, що переосмислює особливості фірмового дизайну Бренду Jeep відповідно до реалій сучасної ери електрифікації.

Виразна передня частина кузова майстерно підкреслена новою решіткою радіатора з пізнаваними сімома прорізами, які тепер мають нову функцію. Адже електромобілю не потрібно мати великий потік повітря для охолодження радіаторів - тому решітка виконана закритою; проте всередині неї передбачені елементи декоративного освітлення. Нове вражаюче навколишнє світло наче відображає актуальні тренди в сучасній архітектурі та забезпечує максимально пізнаваний зовнішній вигляд Нового Jeep Wagoneer S навіть на великих відстанях та в умовах темряви: такого красеня не сплутати з іншими!

Аеродинамічні характеристики кузова покращені завдяки точно прорахованому вигину капота та динамічному нахилу лобового скла. Обидва елементи встановлені під кутом для досягнення оптимальної ефективності й зменшення споживання енергії під час руху на високих швидкостях. Водночас, похила лінія даху проходить каскадом під заднім антикрилом, що формує характерний силует Wagoneer.

Електромобіль Jeep Wagoneer S Launch Edition дебютує у версії 2024 модельного року й отримає додатковий пакет декору з ексклюзивними темними акцентами, що максимально підкреслюють його елегантність. Версія Launch Edition пропонує 20-дюймові глянцеві чорні колісні диски, а також глянцеві чорні та темно-сірі зовнішні елементи. Особливо помітна відсутність хромованих деталей декору, що зроблено навмисно - адже команда дизайнерів прагнула акцентувати увагу на більш екологічних матеріалах та процесах виробництва електромобіля (хромовані деталі вимагають екологічно-забруднюючого виробництва). Легко-матовані декоративні панелі ідеально доповнюються затемненим двох-панельним панорамним скляним люком, що гарантує чудовий відпочинок під відкритим небом (наразі вищезазначена інформація актуальна лише для ринку США).

Максимально ефективний підхід до проектування - як того вимагає електромобіль

Коли йдеться про повністю електричний транспортний засіб, ретельно опрацьована аеродинаміка є одним з вирішальних компонентів конструкції та засобів досягнення високої ефективності. Конструктори та інженери Бренду Jeep ставили за мету отримати найбільш оптимальні аеродинамічні характеристики, що відкривали шлях до максимальної ефективності - збільшення запасу ходу, покращення швидкісних показників тощо. Водночас, від дизайнерів вимагалось зберегти елегантний і преміальний зовнішній вигляд електромобіля. Використовуючи найсучасніші методи проектування та розробки, включаючи дослідження в аеродинамічні трубі, команда спеціалістів досягла коефіцієнта аеродинамічного опору CD=0,29, що є найнижчим показником коефіцієнта CD за всю історію Бренду Jeep та приблизно на 15% краще, ніж середній показник для моделей цього класу/сегменту.

Конструктивно кузов Нового Jeep Wagoneer S зроблено так, що дах плавно спадає донизу й заходить під заднє антикрило - це дозволяє мінімізувати розмір аеродинамічного сліду від електромобіля. Дверні ручки, заднє крило, а також інтегровані закрилки допомагають направляти повітряний потік навколо кузова та контролювати повітряні маси в задній частині електромобіля. Крім того, інтегровані захисні накладки днища та унікальний дизайн бокових порогів плавно спрямовують повітряний потік навколо шин і далі аж до задньої частини, дозволяючи мінімізувати опір повітря. Усе це сприяє тому, що Новий Jeep Wagoneer S наразі є найбільш аеродинамічним кросовером Бренду Jeep.

Мистецтво інтер'єру: ідеальне поєднання розкоші та технологій

Наслідуючи спадщину творців першого провісника сучасних кросоверів преміального класу - варто згадати Jeep Wagoneer 1963 року - конструктори та дизайнери намагались зробити Новий Jeep Wagoneer S не просто кращим за конкурентів, а й справді ідеальним. Через шість десятиліть після виходу славетного попередника, сьогодні уже Новий Jeep Wagoneer S продовжує розширювати межі класу та розвивати культовий Бренд Jeep завдяки інноваційному поєднанню технологій та розкоші в салоні.

Новий Jeep Wagoneer S 2024 створено на основі спадщини Бренду Jeep та з думкою, що кожна подорож є незабутньо історією. Технології салону вражають так само, як і його показники продуктивності: найкращий в класі 45-дюймий дисплей, ексклюзивний для сегменту інтерактивний екран переднього пасажира, елегантне оздоблення високоякісними матеріалами, вишукані елементи декору тощо.

Використовуючи у якості основи дизайнерські риси автомобіля Jeep Grand Wagoneer поточного покоління, Новий Jeep Wagoneer S готовий запропонувати витончений салон з повністю цифровими елементами керування та інтерфейсами. Центром передньої панелі салону виступають два «крила» з візуально безперервними дисплеями, що підкреслюють всю ширину салону. Відчуття елегантності та вишуканості створюють різьблені металізовані декоративні елементи і контрастне прострочування винно-червоного кольору. Вражаючий інтегрований 12,3-дюймовий центральний дисплей має надзвичайне обрамлення, де перетинаються кілька матеріалів, створюючи аплікацію з лакованим глянцевим візерунком.

У салоні особливу увагу привертають кілька характерних деталей. Наприклад, елегантне кермо з винно-червоним прострочуванням та подвійними спицями. Причому в цьому випадку краса йде поруч з практичністю: кермо має нове вінілове антимікробне покриття Cabo, що полегшує підтримку салону в чистоті.

Ось ще кілька прикладів. Так, систему електронного розблокування дверцят, що є новинкою для Бренду Jeep, можна активувати легким дотиком великого пальця. Далі водія зустрічає оновлена кнопка запуску силового агрегату, що оточена литим оцинкованим металом й прикрашена тонким текстурованим візерунком. Вишукано та дуже привабливо!

Електромобіль Jeep Wagoneer S Launch Edition уже в якості стандартної комплектації має системи фонового LED-підсвічування інтер’єру з денним/нічним режимом та можливістю вибору до 64 кольорів. Крім того, в просторому 5-місному салоні Нового Jeep Wagoneer S у стандартній комплектації передбачено підігрів та вентиляцію не лише передніх, але й навіть задніх сидінь (наразі інформацій актуальна для версій ринку США).

Ексклюзивна аудіосистема McIntosh

Справжні аудіофіли, які шукають преміальну звукову систему з динамічним та вражаючим звуком, знайдуть у салоні Нового Jeep Wagoneer S надзвичайну аудіосистему найвищого рівня. Завдяки ексклюзивному партнерству з McIntosh, для Нового Jeep Wagoneer S доступна спеціальна звукова система, що включає 19 динаміків, підсилювач потужністю 1160 Вт, а також 12-дюймовий сабвуфер. Таким чином, аудіосистема гарантує чудову якість звучання, глибокі низькі частоти, високу потужність. Це й справді захоплюючий досвід від прослуховування музики, що дарує водію та пасажирам відчуття перебування в студії звукозапису разом зі своїми улюбленими виконавцями.

Розумні сучасні технології - для безпеки руху та незабутніх вражень

Виступаючи з позиції лідера у класі великих електричних кросоверів, Новий Jeep Wagoneer S 2024 пропонує 45-дюймовий HD-дисплей, включаючи ексклюзивний для сегменту 10,25-дюймовий передній інтерактивний дисплей для пасажира. Новітні сенсорні дисплеї керування глибоко інтегровані та взаємодіють безпосередньо з мультимедійною системою Uconnect 5, що дозволяє передньому пасажиру надавати водію підказки швидкими дотиками до екрана.

Водій Нового Jeep Wagoneer S отримує максимальне задоволення та комфорт від кожної поїздки завдяки абсолютно новому 12,3-дюймовому кластеру панелі приладів, що створений максимально інтуїтивно-зрозумілим та наповнений візуальними ефектами на основі побажань клієнтів. Цифрова панель приладів може працювати з інтегрованою навігаційною системою, демонструючи динамічну зміну мапи та доріг, що краще допомагає водію зрозуміти напрям руху, а також реалізувати функції (частково) автономного водіння. Крім того, дисплеї мають спеціалізовані пункти меню, включаючи специфічні розділи для BEV-електромобілів: рівень заряду акумулятора, доступний запас ходу тощо. Коли електромобіль припарковано та підключено до електричної мережі для зарядки, цифровий кластер Нового Jeep Wagoneer S відображає поточний стан процесу заряджання акумулятора.

Центральний 12,3-дюймовий дисплей працює під керівництвом мультимедійної системи Uconnect 5 та пропонує новий рівень чіткості зображення. Сенсорну поверхню екрана зроблено більш чуттєвою до дотиків, а сам дисплей забезпечує кращу яскравість та вищу контрастність зображення - це важливо за будь-яких умов: читання мапи, перегляду камер, керування віджетами тощо. Завдяки широкому діапазону насичених кольорів, також покращена можливість відображення інформації різноманітних програм і додатків.

Новий Jeep Wagoneer S підтримує технології та послуги Jeep Connect, що допомагають власнику електромобіля зрозуміти доступний заряд акумулятора, реально-доступний пробіг та іншу корисну інформацію. Далі цю інформацію можна використовувати для функції Dynamic Range Mapping, що прораховує маршрут навігації та візуально відображає діапазон реального пробігу з урахуванням рівня зарядки акумулятора.

Впевнений рух вперед - завдяки система та оснащенню преміум-класу

Новий Jeep Wagoneer S 2024 пропонує понад 170 систем та функцій, що працюють для гарантування максимального рівня безпеки, зручності, легкості, подорожей. Новітні технології допомагають уникати аварійних ситуацій та реалізувати можливість (частково) автономного водіння. Так, електромобіль Jeep Wagoneer S у версії Launch Edition оснащено такими передовими технологіями, як: активна система допомоги при водінні, функція запобігання зіткненням на перехрестях, моніторинг стану водія та виявлення сонливості водія, розпізнавання дорожніх знаків, камери кругового огляду.

Завдяки гнучкій електронній архітектурі та відкритій інтелектуальній платформі бортової електроніки, Новий Jeep Wagoneer S може постійно отримувати нові й нові функції та послуги за допомогою бездротового оновлення OTA (Over the Air). Таким чином, завдяки оновленням OTA, електромобіль продовжуватиме розвиватись та вдосконалюватись навіть після виходу зі складального конвеєра.

Дізнавайтесь більше про легендарний Бренд на офіційному українському сайті Jeep: актуальні новини в світі та Україні, доступна гама моделей, перелік офіційних дилерів, різноманітні спеціальні пропозиції та багато іншої корисної інформації.

Дилерська мережа JEEP Дилерська мережа JEEP

У жовтні 2021 році бренд Jeep заявив про зміну імпортера - ним з літа 2022 року мало стати офіційне представництво Stellantis в Україні.

перейти на сторінку компанії
Джерело: Jeep

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація