Презентовано електричний седан Geely Galaxy E8

Презентовано електричний седан Geely Galaxy E8

14 листопада 2023
0

Китайський автовиробник офіційно представив новий електричний седан Geely Galaxy E8. Продажі новинки розпочнуться вже 17 листопада під час автосалону в Гуанчжоу. В основі Galaxy E8 лежить платформа Geely Sustainable Experience Architecture. Машина має розміри 5010 мм у довжину, 1920 мм у ширину та 1465 мм у висоту. Відомо, що E8 має коефіцієнт лобового опору всього 0,199.

У передній частині електромобіля відсутня традиційна решітка радіатора, але є пара гострих фар і складні денні ходові вогні. Не дивно, що з боків немає будь-яких зайвих частин, які могли б перешкоджати потоку повітря. Цікаво, що Geely вдалося досягти низького коефіцієнта лобового опору автомобіля без встановлення дверних камер заднього виду, вибравши традиційні бокові дзеркала.

В салоні прописався масивний 45-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 8K, що розтягнувся на всю ширину приладової панелі. Galaxy E8 також має просту центральну консоль із шістьма кнопками, круглим циферблатом, панеллю для бездротової зарядки та розділеним відділенням для зберігання речей.

Цікаво, що власники можуть обирати машини на архітектурі 400 та 800 вольт. Версії на 400 вольт оснащені акумулятором ємністю 62 кВт.год, заднім електродвигуном потужністю 272 к.с., і мають запас ходу у 550 км. Також доступна версія з тим самим двигуном потужністю 272 к.с., але з більшою батареєю на 76 кВт.год, яка збільшує запас ходу електромобіля до 665 км.

На вершині модельного ряду розташувався електромобіль з архітектурою на 800 вольт з двома електромоторами по осям сумарною потужністю понад 640 к.с. і акумулятором на 76 кВт.год. Зазначається, що ця версія також може проїхати 665 км на одній зарядці.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

Джерело: Autogeek
Фото: CarNewsChina

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація