Презентовано найменший і найдешевший електромобіль від Nissan

Презентовано найменший і найдешевший електромобіль від Nissan

04 травня 2024
1

У Парижі презентували електромобіль Silence S04 Nanocar. Компактне міське авто надійде в продаж в Європі з літа. Про це повідомляється на офіційному сайті Nissan.

Японський автовиробник долучився до проєкту Silence S04 Nanocar, який розробляла іспанська компанія ACCIONA. Із червня електрокар почнуть продавати у Франції та Італії, а з вересня - у Німеччині.

Електромобіль Nissan / Silence S04 Nanocar - двомісне міське авто завдовжки 2,28 м, завширшки 1,29 м і заввишки 1,59 м. Воно важить усього 450 кг.

Салон має досить скромний вигляд, хоча Silence S04 Nanocar усе ж отримав цифровий щиток приладів, електросклопідйомники й аудіосистему, а серед опцій є кондиціонер і ABS.

Електрокар запропонують у двох модифікаціях. Спочатку запропонують потужніший 30-сильний варіант L7e за 15 669 євро. Він здатен розігнатися до 85 км/год, а його запас ходу складає 149 км. Дві батареї на 5,6 кВт.год знімаються для заряджання, як в електроскутерах.

Пізніше з'явиться доступніший варіант L7e стане конкурентом Citroen Ami. Він не такий потужний і розвиває 45 км/год, але запас ходу сягає 175 км. Це буде найдешевший електромобіль Nissan.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

No Mercy  

17 тисяч долларів

-8ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація