Продажі електромобілів у Німеччині суттєво знизились

Продажі електромобілів у Німеччині суттєво знизились

06 липня 2024
5

Продажі електромобілів у Німеччині скоротились в середньому на 16,4 відсотка за перші шість місяців 2024 року. Для прикладу, продажі Tesla з січня по червень в Німеччині впали на 41,6 відсотка у порівнянні з тим же періодом минулого року. Порівнявши цифри лише за червень, можна помітити, що продажі впали на 42,2 відсотка.

Важко позитивно оцінити такі показники, тим більше, враховуючи, що автомобільний ринок Німеччини в цілому виріс у першій половині 2024 року. Загальний обсяг продажів легкових автомобілів зріс на 5,4 відсотка до 1,47 мільйона одиниць в першому півріччі, та покращився у червні - на 25,8 відсотка і досяг 297 329 екземплярів.

Лідерами росту стали BMW, Volkswagen і Porsche, але не кожен німецький бренд має привід для радощів. Продажі Audi впали на 17,1 відсотка, а результати Mercedes погіршились на 12,7 відсотка. Своєю чергою, Seat довів, що його ще рано списувати з рахунків, збільшивши продажі за півроку на 37,9 відсотка до 83 426 штук. Продажі Volvo зросли на 59,6 відсотка до 31 763 одиниць, ймовірно, здебільшого через появу у своєму арсеналі електричного кросовера EX30.

Для порівняння, BYD за півроку у Німеччині реалізував 1202 авто, Ferrari відстала від нього лише на 80 проданих машин, але ця цифра являє собою стрибок на 427 відсотків порівняно з показниками минулого року.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

Ще не так багато електричок на дорогах у відсотках від всіх авто, а попит вже падає, не дивлячись на широку кампанію по їх популяризації. Хм...

+2-12ВІДПОВІСТИ  
Igor Uspeniev  

No Mercy, ви так ненавидіте електрички, що складається враження ніби то вас електричка вкусила в дитинстві.

+5-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Igor Uspeniev, я вже багато разів писав, що нормально ставлюся до електричок, але скептично ставлюся до того, що вони можуть повністю замінити авто з ДВЗ.

-10ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1
Asssa  

Субсидии на новые электрички отменили, продажи на первое время просаживаются, или авто регистрируют в соседних странах, где есть субсидии. Уже писал об этом в комментах, что на инфокаре затесался электричконенавистник, подающий однобокую информацию)

+8-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація