Робітники «АвтоВАЗу» поскаржилися Путіну на керівництво

Робітники «АвтоВАЗу» поскаржилися Путіну на керівництво

30 липня 2022
0

Працівники заводу «АвтоВАЗ» в Іжевську написали відкритий лист Володимиру Путіну. У ньому вони висловили невдоволення діями керівництва компанії, що призвели до простою підприємства. Текст листа опублікували на сторінці первинної профспілкової організації «ІжАвто» у VK.

Колектив підприємства в Іжевську скаржиться, що воно не працює вже 5 місяців, а його співробітники фарбують стіни, стрижуть траву та збирають сміття. Найближчим часом завод запустять, але зберуть лише 240 Lada Vesta з комплектувальних, що залишилися на складі.

Потім конвеєр знову зупинять та перенесуть виробництво Vesta на основне підприємство у Тольятті. В Іжевську хочуть збирати електромобіль Lada Largus, який ще тільки в проєкті.

Саме проти цих планів нового керівництва «АвтоВАЗу» й протестує персонал заводу в Іжевську. Робітники розуміють, що про випуск Largus найближчими роками можна забути і незабаром розпочнеться скорочення штату.

«Виходить, що вище керівництво «АвтоВАЗу» йде на свідомий обман. Вони збираються забрати нашу «Весту», вивезти обладнання, а нам залишити обіцянку виробляти електричний «Ларгус», який сьогодні існує лише на папері. Для того, щоб цей запуск відбувся, необхідно 2-3 роки напруженої роботи. Плюс, виходячи зі статистики продажів електрокарів, ринок не зможе переварити понад тисячі таких машин. А це означає, що колектив Іжевського автозаводу, який сьогодні нараховує приблизно 3 000 осіб, треба буде скоротити на 70%», - йдеться у відкритому листі.

Також повідомляється, що частка іноземних комплектувальних у Lada Vesta сягає 60%, а тому її повномасштабне виробництво вдасться відновити не раніше за середину 2023 року. Мало того модель значно подорожчає: 240 нових Vesta, зібраних в Іжевську продадуть за ціною 1,5-1,8 млн рублів ($23 650 - 28 400).

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація