Російський «Автотор» запускає конвеєри. Де роздобули компоненти?

Російський «Автотор» запускає конвеєри. Де роздобули компоненти?

13 червня 2022
0

До воєнного вторгнення в Україну «Автотор» випускав автомобілі BMW, Hyundai і Kia. Баварська марка зупинила виробництво своїх «легковиків» ще в березні і не планує відновлювати співпрацю з росіянами. Тоді як південнокорейський концерн Hyundai Motor не поспішає йти з Росії навіть попри проблеми з логістикою.

1 травня через брак машинокомплектів «Автотор» відправив своїх співробітників у позапланову корпоративну відпустку. Відновити виробництво збиралися 23 травня, але запустити конвеєр так і не вдалося.

В ролі альтернативи працівникам запропонували вирушити на збирання врожаю ягід і фруктів. Ті ж, кого сільгоспроботи не приваблюють, можуть піти різноробочими на будівництво житлового комплексу для керівників «Автотора». Зведення комплексу почалося в 2021 році.

Але частині співробітників заводу пощастило трохи більше. Керівництву «Автотора» вдалося дістати контейнери з деталями, затриманими в Євросоюзі через санкції. Цих запасів заводу вистачить на два місяці роботи в обмежених обсягах. Як заявили в прес-службі «Автотора», про відновлення роботи підприємства в штатному режимі «говорити ще зарано».

На території якої країни ЄС їх затримали і хто допоміг росіянам обійти санкції, не повідомляється. З російського боку цьому сприяв губернатор Калінінградської області Антон Аліханов.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація