Розпочинаються продажі електричного кросовера Chevrolet Equinox

Розпочинаються продажі електричного кросовера Chevrolet Equinox

31 жовтня 2023
0

Електричний кросовер Chevrolet Equinox EV надійде у продаж на рідному ринку США вже наступного тижня. Відомо, що ціни на новинку починатимуться з позначки у 34 995 доларів.

Виробництво Chevrolet Equinox EV на кілька місяців відкладалось через технічні помилки, але тепер стало відомо, що новинка отримає збільшений до 483 км запас ходу. Це набагато більше, ніж початкові 402 км. Представники Chevrolet очікують, що новий кросовер стане найдоступнішим електромобілем у США із запасом ходу понад 480 км.

Говорячи про ціни, у Chevrolet зазначили, що модель у базовій комплектації можна буде купити за 34 995 доларів. Клієнти, які захочуть придбати один із перших електромобілів Equinox, повинні будуть викласти близько 50 000 доларів за версію 2RS. Перший час для замовлення буде доступна лише одна комплектація з переднім і повним приводом за цінами від 48 995 і 52 395 доларів відповідно.

Це досить дорого для Equinox, але у компанії відзначили, що перші покупці машини зазвичай хочуть отримати добре оснащений електромобіль. У салоні машини встановлена 11-дюймова цифрова панель приладів і 17,7-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи. Авто також матимуть систему Super Cruise, бездротовий зарядний пристрій для смартфона, багатоколірну система освітлення та двері багажника з електроприводом.

Відомо, що передньопривідний Equinox EV 2RS матиме запас ходу в 513 км, що на 95 км більше, ніж у задньопривідного Tesla Model Y. Також зазначається, що передньопривідні варіанти матимуть електродвигун потужністю 210 к.с. і крутним моментом у 327 Нм. Електромобілі з повним приводом оснащені силовою установкою сумарною потужністю 290 к.с. і 469 Нм.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація