Skoda відмовиться від Octavia та Kodiaq

Skoda відмовиться від Octavia та Kodiaq

29 березня 2024
0

Skoda готується до електричної революції. Поступово всі моделі з бензиновими та дизельними двигунами будуть витіснені з лінійки чеської марки і замінені електромобілями. Про це повідомляє сайт L'Argus.

За його даними, в 2033 році Skoda повністю припинить випуск легкових авто з двигунами внутрішнього згоряння для Європи. Мало того, до цього часу не презентують жодної нової бензинової чи дизельної моделі, а лише будуть оновлювати вже існуючі. За даними L'Argus, Skoda Kodiaq і Superb стали останніми повністю новими європейськими моделями бренду з ДВЗ.

Презентований недавно електрокросовер Skoda Epiq вийде на ринок у кінці 2025 року. Цікаво, що перед цим з'явиться ще одна електрична модель - 4,4-метровий кросовер Elroq, який стане альтернативою Karoq. Його презентують у жовтні нинішнього року.

Крім того, будуть оновлені електромобілі Skoda Enyaq та Enyaq Coupe. А на 2026 рік запланований дебют семимісного електрокросовера - серійної версії концепта Vision 7S.

У 2027 році оновлять Skoda Octavia, Kodiaq та Superb, аби вони відповідали еко-нормам Євро-7. У той же час, Skoda Fabia, Karoq і Kamiq знімуть з виробництва. Через рік з'явиться 4,6-метровий універсал Combi, який стане електричним аналогом Octavia.

На 2031 рік планується повторний фейсліфтинг Skoda Octavia, Kodiaq та Superb, а через два роки їх знімуть із виробництва. Згодом їх також замінять нові електрокари.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація