Стало відомо, скільки коштуватиме електричний Nissan Qashqai

Стало відомо, скільки коштуватиме електричний Nissan Qashqai

15 грудня 2023
1

Кросовер Nissan Qashqai нового покоління отримає електричну силову установку, але коштуватиме приблизно стільки ж, скільки зараз коштує версія з двигуном внутрішнього згоряння. Таку заяву зробив голова компанії Nissan Макото Учіда.

Nissan Qashqai першого покоління з'явився у 2006 році. Наразі автомобілістам пропонують його третє покоління (з 2021 року). Компанія Nissan не планує відмовлятися від цього кросовера. Коли з'явиться Qashqai четвертого покоління - офіційно ще не відомо. Якщо виходити з життєвих циклів сучасних автомобілів Nissan, то новий Qashqai випустять приблизно до 2029 року.

Про новий Qashqai зараз відомо дуже мало. Ми знаємо, що його збудують на платформі CMF-EF альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Це спеціальна платформа для електромобілів сегментів C та D, тобто для компактних машин. На цій платформі, нагадаємо, вже збудували Renault Megane і Renault Scenic. На платформі CMF-EF також планують створити нові покоління автомобілів Nissan Juke та Nissan Leaf.

Дизайн Qashqai четвертого покоління розроблять у британській дизайнерській студії компанії Nissan (вона знаходиться у Лондоні). Зовні цей кросовер буде схожий на концепт Hyper Urban, представлений у 2023 році на автосалоні в Токіо. Серійна версія зовні не сильно відрізнятиметься від концепту. А ось салон буде традиційнішим, не таким футуристичним, як у концепту Hyper Urban.

Яку електричну силову установку отримає цей кросовер - ще не відомо. Також поки що нічого не говориться про його запас ходу. Думаємо, що запас ходу буде досить великим, з огляду на те, що до появи нового Qashqai ще дуже далеко, а за цей час з'являться нові технології.

Макото Учіда стверджує, що електричний Nissan Qashqai буде коштувати приблизно стільки ж, скільки зараз коштує версія із двигуном внутрішнього згоряння. У всякому разі, Nissan цього прагне. Учіда визнав, що це важке завдання.

Джерело: Today.ua
Фото: Autocar

Обговорення новини

Andriy86  

якщо брати двзшний кашкай в топ комплектації за 45к$, "приблизно стільки ж" це ще 2-3к$ і отримаємо електричний кашкай на моноприводі з маленькою батарейкою і тканинним салоном за 50К$.

-5ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація