Техніки Doosan більше не буде

Техніки Doosan більше не буде

25 січня 2023
0

Компанія Hyundai Doosan Infracore (HDI) представляє новий бренд техніки Develon, який прийде на заміну існуючому бренду Doosan. Про це розповіли в прес-службі Hyundai Doosan Infracore.

Як наголосили у компанії, ця зміна відбувається через півтора року після включення HDI в структуру концерну HD Hyundai. Зміна айдентики глобального бренду відбувається з 18 січня 2023 року.

Запуском нового бренду компанія планує зробити стрибок вперед, щоб стати провідним світовим гравцем у галузі будівельного обладнання. Зі зміною торгової марки, нова наклейка Develon буде нанесена на будівельну техніку HDI.

Develon - це поєднання англійських слів «Розвиватися» і «Вперед». Це символізує прагнення HDI продовжувати інновації та розвивати свої продукти у майбутнє.

«Наші три підрозділи будівельної техніки вже зарекомендували себе як ключовий стовп бізнес-діяльності HD Hyundai і побудували міцну основу для досягнення основних цілей і можливої синергії в глобальному економічному середовищі, що швидко змінюється», - сказав Чо Янг ??Чел, генеральний директор HDI. «Develon буде лідером на ринку електрифікації та автоматизації, що швидко розвивається, і залишатиметься першим вибором для наших клієнтів».

Hyundai Doosan Infracore планує оприлюднити більше деталей про новий бренд на своїй віртуальній події New Brand Showcase у соціальних мережах у лютому. Демонстрація машин під новим брендом Develon буде доступна в рамках виставки CONEXPO-CON/AGG 2023, яка відбудеться в Лас-Вегасі, США цього березня.

Виходячи з наявної активності бренду Doosan в Україні, перейменування не зможе погіршити ні маркетингову, ні PR-активність в нашій країні.

Джерело: АгроПравда

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація