Toyota показала «прямокутний» електромобіль Kayoibako

Toyota показала «прямокутний» електромобіль Kayoibako

18 жовтня 2023
0

Японський автовиробник розкрив інформацію про свій новий компактний електромобіль під назвою Toyota Kayoibako. Судячи з опису, це концепт сітікара, який можна налаштувати для особистого та бізнес-користування.

Зазначається, що публічний дебют новинки від Toyota відбудеться у рамках міжнародного автосалону Japan Mobility Show 2023. Toyota Kayoibako - це електричний компактний фургон із модульним інтер'єром, який може перевозити людей на інвалідних візках, стати кемпером або навіть трансформуватись у мобільний магазин і маршрутний автобус.

Назва Kayoibako походить від конфігурованих транспортних контейнерів, що свідчить про універсальність концепції. Зовнішній дизайн досить простий: прямокутні форми, розділене переднє лобове скло, футуристичні світлодіоди, розсувні двері та вузькі вікна.

У ході презентації Toyota показала різні версії Kayoibako, підкреслюючи його адаптивність. Найцікавішим, мабуть, є спортивний фургон із колесами великого діаметру, червоними гальмівними супортами, заниженою підвіскою та чорною шторкою у салоні. Є також рендери авантюрного кемпера з обладнанням, встановленим на даху, і шинами для офроаду.

Основною особливістю концепції є інтер'єр і те, як він адаптується до різних сценаріїв використання. Розробка від Toyota дозволяє адаптувати одномісний салон для бізнесу, або особистого використання, встановлюючи різні види полиць, ящиків або додаткових місць для сидіння у вантажному відділенні.

Внутрішня частина має довжину 3127 мм, ширину 1485 мм і висоту 1437 мм. Це досить вражаюче для фургона розміром з Yaris, який має 3990 мм у довжину. Автовиробник не розкрив подробиць про платформу та силову установку авто, лише вказав, що перед нами електромобіль з нульовим рівнем викидів.

Джерело: Autogeek
Фото: Toyota

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація