У Нью-Йорку дозволять тестування машин на автопілоті

У Нью-Йорку дозволять тестування машин на автопілоті

02 квітня 2024
0

У мерії Нью-Йорка планують найближчим часом дозволити тестувати автономні машини на вулицях міста. На відміну від законів Каліфорнії, які дозволяють тестувати безпілотні транспортні засоби без людини-водія за кермом, для всіх моделей, які будуть випробовуватись в Нью-Йорку, завжди потрібен водій-людина за кермом.

Окрім того, компанії, зацікавлені в тестуванні своїх автомобілів у Нью-Йорку, повинні мати досвід тестування в інших містах. Кандидати також повинні надати важливу інформацію з попередніх тестів, включаючи деталі будь-яких аварій, і те, як часто водіям доводилося сідати за кермо.

Пропозиція мера також вимагатиме від компаній отримання дозволу від Державного департаменту транспортних засобів. Компанії, які хочуть тестувати автономні транспортні засоби в Нью-Йорку, також повинні будуть надати відкриті дані, які будуть доступні через міський портал усім бажаючим.

Вулиці Нью-Йорка стануть унікальним викликом для безпілотних транспортних засобів, яких немає ніде в інших країнах. Сенатор США та член транспортного комітету Джон Лю вважає, що гамірний мегаполіс може бути надто складним для автономних транспортних засобів.

«Таке тестування навіть не було завершено в інших частинах країни. Нью-Йорку слід було б почекати, щоб побачити результати випробувань безпілотних технологій у менш густонаселених містах. Це приклад того, що не завжди Нью-Йорк у всьому має бути першим», - зазначив він.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація