У Швейцарії розробляють електрокар, який працює на морській воді

У Швейцарії розробляють електрокар, який працює на морській воді

26 листопада 2022
1

Швейцарська компанія nanoFlowcell готує до виробництва дуже незвичайний електромобіль Quantino twentyfive. Його особливість у тому, що він не вимагає зарядки. Про це повідомляється на офіційному сайті nanoFlowcell.

Електрокар Quantino розробляють із 2015 року. Це невеликий чотиримісний спорткар зі стрімким дизайном та футуристичним інтер'єром. Він оснащений двигуном потужністю 108 к.с. і здатний розігнатися до 100 км/год за 5 с і розвинути 200 км/год.

Родзинка авто - його запас ходу 965 км, що є рекордним показником серед електрокарів. Замість заряджання батареї потрібна заправка.

Річ у тому, що новий nanoFlowcell Quantino twentyfive оснащений дуже нестандартною рідинною проточною батареєю. Вона складається з двох 160-літрових баків, заповнених електролітом з позитивним та негативним зарядами. Готують його на основі звичайної солоної морської води.

Контакт рідин призводить до реакції, у результаті якої виробляється електроенергія. Вона живить електромотор за допомогою суперконденсатора. Заправка електролітом займає лічені хвилини.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Andriy86  

Baby Purosangue.

+1-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація