У Volvo та Polestar інтегрують сервіс перегляду відео Amazon Prime

У Volvo та Polestar інтегрують сервіс перегляду відео Amazon Prime

16 вересня 2023
0

Електричний Polestar 2 і низка моделей Volvo незабаром отримають підтримку Amazon Prime Video у своїх інформаційно-розважальних системах завдяки бездротовому оновленню, яке буде представлено по всьому світу.

Електромобілі Polestar були першими на ринку, які отримали мультимедіа на базі операційної системи Android Automotive від Google на момент запуску машини у 2019 році. І сьогодні вона залишається однією з найкращих систем на ринку. Нещодавно цю систему було оновлено, щоб включити додаток YouTube, і тепер у шведських машинах з'явиться ще є Amazon Prime Video. Важливо, що сервіс потокового перегляду відео буде доступний лише тоді, коли машина заряджається, або припаркована.

Prime Video приєднується до безлічі інших програм, які вже пропонуються через систему Polestar, включаючи Waze, EasyPark, AccuWeather, Range Assistant, Journey Log та ін. Можна припустити, що майбутні моделі Polestar, вже з заводу отримають підтримку Prime Video.

У Volvo також підтвердили, що всі її моделі з вбудованим Google у всьому світі, за винятком Китаю, Південної Кореї та В'єтнаму, отримають YouTube у рамках бездротового оновлення, тоді як Prime Video буде доступним для завантажити з Google Play. Повітряне оновлення буде поступово поширюватись з 18 вересня.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

Джерело: Autogeek
Фото: Volvo

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація