Uklon отримав нову функцію, яка дозволяє водіям та пасажирам краще знаходити один одного в темряві

Uklon отримав нову функцію, яка дозволяє водіям та пасажирам краще знаходити один одного в темряві

12 грудня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Українська продуктова IT-компанія Uklon представила нову функцію у застосунку, яка випромінює світло та дозволяє користувачам сервісу, а саме водіям та пасажирам, бути більш помітними та легше знаходити один одного при слабкому освітленні або ж під час можливих блекаутів.

Функція доступна для всіх користувачів райдерського (пасажирського) застосунку Uklon і з'являється лише тоді, коли водія було знайдено та він рухається до місця посадки пасажира.

Як це працює?

  • Після того як драйвера було знайдено і він прибув на точку посадки, розгорніть вікно своєї активної поїздки на головному екрані застосунку Uklon;
  • Поряд з інформацією про водія та авто натисніть на значок ліхтарика, після чого - екран застосунку підсвітиться яскраво жовтим кольором;
  • Після застосування функції, піднесіть екран вище та випромінюйте світло, щоб водій міг побачити вас у темряві;
  • Вимкнути функцію можна в будь-який момент або вона зникне автоматично вже під час поїздки.

«Ми піклуємось про комфорт наших райдерів та драйверів. І розуміємо, що у зимовий період, коли рано темніє, або ж навіть під час можливих блекаутів у місті, безпека на дорозі є вкрай важливою, а пошуки водія та пасажира можуть ускладнюватися через недостатнє освітлення. Нова функція допоможе нашим райдерам і драйверам легше та швидше знаходити один одного в темряві, а також нагадує про важливість «підсвічувати» себе, щоб бути більш помітними на дорозі», - розповіла Вікторія Ковальова, Head of Brand & Communications Uklon.

Джерело: Uklon

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація