Унікальний Mercedes-Benz Майкла Джордана продадуть за 23 долара

Унікальний Mercedes-Benz Майкла Джордана продадуть за 23 долара

30 липня 2023
0

У США на продаж виставили унікальне купе Mercedes-Benz S600 Lorinser 1996 року випуску. Автомобіль належав знаменитому баскетболісту Майклу Джоржану. Про це розповіли на сайті BenzInsider.

Платформа Whatnot виставили на продаж цей Mercedes-Benz S600 Lorinser усього за 23 долари. Цікаво те, що оціночна вартість авто становить 120 000 доларів.

Майкл Джордан володів цим автомобілем до 2003 року. Пізніше його продали на аукціоні за 202 200 доларів.

У межах Національної конвенції колекціонерів спортивних товарів буде продано ще кілька пам'ятних предметів. Усі вони підуть із молотка за 23 долари.

Організатори аукціону оберуть переможця випадковим чином. Йому потрібно буде заплатити встановлену ціну, щоб отримати свій приз.

Купе Mercedes-Benz S600 Lorinser пофарбовано в темно-синій колір, а зовнішній вигляд доповнює хромоване оздоблення. На автомобіль встановлено 20-дюймові колісні диски Lorinser.

Інтер'єр виконаний із сірої шкіри й доповнений оздобленням із дерева. Автомобіль має багате оснащення навіть за сучасними мірками.

Під капотом розташований 6,0-літровий двигун V12 потужністю 394 к.с. і 570 Нм крутного моменту. Він працює в парі з п'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Автомобіль має відмінний стан. Його пробіг становить близько 252 000 км.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація