Уряд Італії змусив Alfa Romeo змінити назву електричного кросовера Milano

Уряд Італії змусив Alfa Romeo змінити назву електричного кросовера Milano

16 квітня 2024
0

Компанія Alfa Romeo оголосила, що змінить назву свого нещодавно представленого електричного кросовера Milano на Junior під тиском італійського уряду.

Рішення було прийнято через кілька днів після того, як Адольфо Урсо, міністр промисловості Італії, розкритикував Alfa Romeo за те, що вона продає автомобіль іноземного виробництва з італійською назвою. Milano виготовляється на складальному заводі компанії в Тихах, розташованому в Польщі.

«Автомобіль під назвою Milano не можна виробляти в Польщі. Це заборонено італійським законодавством», - сказав Урсо.

За даними Reuters, він має на увазі законодавчий акт від 2003 року, який називає «італійські» продукти, які фальшиво стверджують, що вироблені в Італії.

Назва Milano - це данина поваги місту Мілан, де зародилась компанія Alfa Romeo. Вперше ця назва використовувалась для позначення задньопривідного седана Alfa Romeo 75 із двигуном V6 у Північній Америці.

Нагадаємо, що Junior - це також не нова назва для італійського виробника. Спочатку це ім'я використовувалось, як рівень комплектації в середині 1960-х років для позначення базових моделей купе Giulia 105-ї та 115-ї серій.

«Ми чудово усвідомлюємо, що цей епізод залишиться вкарбованим в історії бренду», - сказав генеральний директор Жан-Філіп Імпарато в офіційній заяві.

За його словами, це велика відповідальність, але водночас хвилюючий момент. Вибір нової назви Alfa Romeo Junior цілком закономірний, оскільки він тісно пов'язаний з історією бренду та був одним із наших фаворитів для назви нового електричного кросовера.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація