У Берліні презентували електричний кросовер Cupra Tavascan

У Берліні презентували електричний кросовер Cupra Tavascan

24 квітня 2023
1

Головною подією події Exponential Impulse стала світова прем'єра CUPRA Tavascan, першого повністю електричного позашляховика-купе бренду та другої повністю електричної моделі після CUPRA Born. Він втілює електрифіковане бачення CUPRA та залишається вірним концепт-кару 2019 року, доводячи, що Tavascan - це не відповідь на зміни, а автомобіль, який їх створює.

CUPRA Tavascan є поштовхом до нової вражаючої мови дизайну: дизайн екстер'єру забезпечує атлетичні та спортивні пропорції. Спереду миттєво впізнається матричний світлодіод із трьома трикутниками. Інтер'єр є витвором архітектури завдяки характерній центральній частині разом із тонкими вентиляційними отворами, які майже непомітні.

CUPRA Tavascan як емоційно орієнтований позашляховик оснащений технологією динамічного шасі DCC Sport, спортивною підвіскою та прогресивним рульовим керуванням. Ці атрибути разом із високоякісними шинами, встановленими на 21-дюймових кованих легкосплавних дисках, забезпечують унікальний спортивний досвід водіння.

Заснований на платформі MEB Volkswagen Group, перше повністю електричне купе позашляховика бренду буде доступне з двома потужностями: 286 к.с. (210 кВт) і 340 к.с. (250 кВт); версія з більшою вихідною потужністю додає повний привід з подвійним двигуном, що забезпечує продуктивність із максимальним зчепленням. CUPRA Tavascan VZ може розганятися до 50 км/год лише за 2,4 секунди (від 0 до 100 км/год лише за 5,6 секунди).

Cupra Tavascan також забезпечує запас ходу близько 550 км на одному заряді акумуляторної батареї ємністю 77 кВт.год. Cupra Tavascan може заряджатися на 100 км всього за 7 хвилин. Акумулятор можна зарядити від 10% до 80% менше ніж за півгодини за допомогою зарядної станції потужністю 135 кВт.

CUPRA Tavascan оснащено 15-дюймовою інформаційно-розважальною системою - найбільшою на сьогодні серед моделі CUPRA - із нещодавно розробленим і розробленим інтерфейсом «людина-машина» (HMI). CUPRA Tavascan також вперше інтегрує високоякісну аудіосистему з 12 динаміками, розроблену у співпраці з преміальною аудіокомпанією Sennheiser.

Спроектований і розроблений у Барселоні, CUPRA Tavascan буде вироблятися на заводі Volkswagen Group в Аньхой в Китаї, центрі найсучасніших інновацій для електронної мобільності, і буде запущено в 2024 році. На рік планують продавати до 70 000 таких автомобілів.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Flyer S  

потрібний пробіг від 1000 км на зарядці, а так ...

-2ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація