В Європі представили оновлений двомісний електромобіль Citroen Ami

В Європі представили оновлений двомісний електромобіль Citroen Ami

06 травня 2024
0

За чотири роки з моменту початку продажів, Citroen Ami завоював популярність по всьому світу, розійшовшись тиражем у більше ніж 50 000 екземплярів. На честь четвертої річниці випуску французький автовиробник представив оновлення для цієї компактної двомісної моделі.

У 2024 році Citroen Ami отримає новий базовий колір - Night Sepia. Цей глибокий світло-коричневий відтінок замінить оригінальний синьо-сірий і буде доступним для всієї лінійки. Крім того, до лінійки додано нову версію My Ami Peps, яка виділяється унікальним переднім дизайном з чорною смугою під лобовим склом, «затемненими» фарами, заднім спойлером та новими оригінальними наклейками, включаючи номер «2» на боковині, натхненний гоночними автомобілями.

Нова версія Ami обладнана рядом корисних аксесуарів, включаючи тримач для смартфона, сітки для зберігання у дверях, центральну сітку-розділювач, жовтий гачок для сумки та три оранжеві контейнери.

Одним із важливих нововведень є My Cargo Box - модульний комплект для трансформації квадрицикла під різні потреби, у тому числі для безпечного перевезення вантажів. Комплект включає дві знімні панелі, які поділяють вантажний простір та місце водія, а також чотири знімні панелі для захисту пасажирського сидіння.

Згідно з заявами виробника, новий комплект дозволяє без проблем завантажувати різні типи посилок для доставок по місту, забезпечуючи до 200 літрів вантажного простору під сіткою безпеки і загальний обсяг 340 літрів.

Ціни на Citroen Ami 2024 поки не оголошені, але очікується, що вони будуть співставні з поточною версією, доступною від 7 990 євро.

Джерело: SPEEDME
Фото: Stellantis

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація