VDL збирається здивувати автобусом Futura 2024 року

VDL збирається здивувати автобусом Futura 2024 року

24 лютого 2024
0

Компанія VDL Bus&Сoach із Нідерландів повним ходом готує до прем'єри туристичний автобус Futura наступного покоління. Усюдисущим папараці навіть вдалося зробити пару фотографій закамуфльованого лайнера під час зимових випробувань на дорогах шведського містечка Арьєплог.

Модель отримає досить цікаві за формою фари головного світла. До речі, останні разом із новими кріслами можна було побачити під час офіційного анонсу майбутньої новинки на осінньому автобусному салоні Busworld Europe 2023 у Брюсселі.

Інформації про VDL Futura 2024 поки що небагато. Як зазначив генеральний директор компанії Рольф-Ян Цвіл, на старті буде 12,9-метровий лайнер із двигуном внутрішнього згоряння. Переводити туристичні автобуси на електротягу без розвиненої зарядної інфраструктури поки що немає сенсу. Проте варіанти батарейного електробуса (BEV), як і водневого (FCEV) розглядаються на перспективу.

VDL Futura 2024 має здивувати автобусну галузь, як і найперша модель Futura, представлена компанією Bova в 1982 році під девізом: «Автобус майбутнього, створений сьогодні».

Нова модель отримає суттєво перероблене робоче місце водія та, звичайно ж, видозмінений салон із ще більш комфортабельними кріслами.

Використовуючи передові рішення щодо зниження ваги в міській моделі Citea останнього покоління, конструкторам VDL вдалося полегшити новий лайнер на 400 кг. У компанії заявляють, що перші постачання клієнтам нової моделі Futura розпочнуться вже у четвертому кварталі 2024 року.

Джерело: Авто Центр
Фото: Caradisiac

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація