Відділ зарядних станцій BP Pulse змінює вектор роботи

Відділ зарядних станцій BP Pulse змінює вектор роботи

16 квітня 2024
0

Компанія BP Pulse, підрозділ британської транснаціональної нафтогазової корпорації, що займається зарядними станціями для електромобілів, скоротив понад 10 відсотків свого персоналу. Однак більшість людей, які виконували ці посади, були переведені в інші підрозділи компанії, і лише кілька співробітників покинуть компанію повністю.

Компанія також вирішила скоротити кількість країн, у яких він працює, з 12 до лише чотирьох. У BP Pulse стверджують, що її «амбіції щодо електромобілів не змінилися», але заявила, що вона робить ці кроки, щоб гарантувати, що вона може реалізувати свої амбіції з «ще більшою точністю та ефективністю».

Крім того, BP Pulse працюватиме над розвитком свого бізнесу лише на тих ринках, на яких очікується найшвидше зростання електромобілів. До них належать Британія, Китай, Німеччина та Сполучені Штати, хоча Австралія, Франція та Нова Зеландія були визначені як країни потенційного зростання.

У 2023 році BP Pulse повідомила, що у неї є понад 29 000 зарядних точок у всьому світі, порівняно з 22 000 роком раніше. До 2030 року компанія планує запустити 100 000 зарядних станцій.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація