Відомий польський виробник автопричепів зазнає збитків

Відомий польський виробник автопричепів зазнає збитків

11 червня 2024
0

Провідний європейський виробник напівпричепів і причепів Wielton з польського міста Велюнь переживає не найкращі часи: падіння збуту виявилося набагато гіршим від очікуваного.

Продажі з січня по березень склали 128 мільйонів євро, хоча виробник планував мінімальний поріг у середньому десь в межах 171 мільйона євро. Причини не приховуються - падіння попиту, слабкі ринкові умови та правове регулювання.

Як повідомляє німецький спеціалізований ресурс транспорту та логістики VerkehrsRunschau.de, фінансові результати провідного польського виробника вантажних причіпних систем у першому кварталі впали значно нижче, ніж прогнозували аналітики. Вони вказували на труднощі, з якими стикається вся індустрія TSL в країні та в Європі, але таких збитків не очікували.

«Поточні прогнози для європейського ринку транспорту та логістики, нові правові норми ЄС та високі витрати на фінансування викликали уповільнення попиту на нові напівпричепи та причепи. Це мало негативний вплив на стан транспортних компаній. Виклики стали особливо серйозними з останнього кварталу минулого року», - зазначив у листі до акціонерів генеральний директор компанії Wielton Павел Шатаняк.

Таким чином, за польськими перевізниками, попит на послуги яких упав, на шлях зменшення обсягів виробництва та збитків вийшов один з основних гравців польського автопрому Wielton. Покращення в найближчій перспективі менеджери заводу не бачать.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Wielton

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація