Volkswagen T4 перетворили на «стильний» дім на колесах

Volkswagen T4 перетворили на «стильний» дім на колесах

07 квітня 2023
0

У Британії зі старого фургона Volkswagen Transporter T4 збудували стильний будинок на колесах із 3 спальнями. Відео опублікували на YouTube-каналі Channel 4 Lifestyle.

Чоловік, на ім'я Джеймс Барвік працює сантехніком. Якось він вирішив створити затишний будинок на колесах для себе та своєї родини.

Джеймс уже створював автобудинки, першим з яких став трейлер-крапля. У ньому він разом зі своїми дітьми та дружиною подорожували країною.

У 2019 році чоловік вирішив створити новий проєкт на базі Volkswagen Transporter T4. У 2020 році він купив фургон і в таємниці від сім'ї зайнявся будівництвом автобудинку.

Джеймс збудував будинок на колесах за допомогою своїх друзів. Він постарався наблизити зовнішній вигляд автобудинку до наземної яхти.

Більша частина будинку на колесах зроблена з дерева. Воно надає автобудинку додатковий затишок.

Всередині розташовані 3 спальні, а також кухня та ванна кімната. У дитячих спальнях встановлені дерев'яні кабінки з ліжками всередині, доступ до яких здійснюється за допомогою мотузяних сходів.

У спальні для Джеймса та його дружини є велике ліжко з матрацом розміру «king-size» та безліч місць для зберігання речей. По сусідству знаходяться повноцінна кухня та їдальня.

Кухня оснащена газовою плитою з 2 конфорками, духовкою, грилем, раковиною, холодильником та морозильною камерою, а також безліччю місць для зберігання. В обідній зоні є стіл на чотирьох, до якого Джеймс пізніше додав дві лави. У ванній кімнаті є душ і туалет.

Джеймс використав різні шпалери для різних зон, створюючи в таки спосіб враження справжніх кімнат. Їх пов'язують штрихи, натхненні яхтою з ілюмінаторами замість вікон.

На будівництво такого будинку на колесах знадобилося 2 000 робочих годин. Чоловік заявив, що це був найскладніший проєкт у його житті. Проте усмішки дітей коштували всіх зусиль.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація