Volvo Cars створює новий тестовий майданчик для розробки електромобілів у шведському Ґетеборзі

Volvo Cars створює новий тестовий майданчик для розробки електромобілів у шведському Ґетеборзі

19 лютого 2024
0

Volvo Cars створює новий випробувальний майданчик для розробки електромобілів - Mobility Innovation Destination Torslanda. Його побудують неподалік центру діяльності автовиробника - шведського міста Ґетеборг. Компанія продовжує вдосконалювати наступні покоління преміальних електромобілів.

В інноваційному центрі тестуватимуть нові технології у середовищі, що моделює суспільство майбутнього. Саме його частиною мають стати нові Volvo. Відтепер такі технології як бездротове заряджання авто, двонаправлене заряджання від мережі та функції автономного керування не лише розроблятимуть в лабораторіях, а й тестуватимуть та впроваджуватимуть в умовах, схожих до міських.

Передбачено створення нових будівель та потужностей для тестування, інженерних розробок і матеріалів. Розширять і кампус Volvo Cars у Торсланді, там розмістять стартапи та офіси ділових партнерів компанії.

«За допомогою цієї iніціативи компанія створить екосистему для розвитку мобільності майбутнього, що складатиметься з авто, технологій всередині та інфраструктури навколо - усе в тісній взаємодії, - зазначає Джим Роуен, виконавчий директор Volvo Cars. - Volvo Cars прагне бути першопрохідцем у сфері технологій, залучати таланти з усього світу та налагоджувати зв’язки з іншими інноваційними компаніями».

Наступним кроком створення нового центру мобільності та інновацій є будівництво приміщення для сучасних офісів, що знаходитиметься через дорогу від нинішнього кампусу. Будівництво відбуватиметься у межах взаємовигідного співробітництва між Volvo Cars і компаніями-забудовниками Vectura Fastigheter та Next Step Group.

Будівництво Mobility Innovation Destination Torslanda матиме вирішальне значення для реалізації поточних стратегічних амбіцій компанії: стати повністю електричною до 2030 року та бути лідером у галузі нових технологій та сталої мобільності.

Цілі проекту щодо сталого розвитку досить амбітні. Перша нова споруда площею 25 000 м2 використовуватиметься виключно Volvo Cars, її збудують із деревинних матеріалів. Це знизить викиди вуглекислого газу на 15 %, порівнюючи з традиційним каркасом зі сталі та бетону. Будівництво розпочнуть у другому кварталі 2024 року. Очікується, що перша будівля буде готовою до експлуатації у 2026 році - до столітнього ювілею Volvo Cars у 2027 році. Передбачено і залучення кампусу Volvo Cars до ініціативи «Зелена міська зона Ґетеборга», що допоможе створити транспортні засоби з нульовим рівнем викидів до 2030 року.

Цей шведський район вирізняється потужною інженерною базою. Там знаходиться нещодавно відкритий центр тестування ПЗ, завод-виробник та центри випробувань. Новий завод із виробництва акумуляторів Novo, спільного підприємства Volvo Cars із Northvolt, перебуває на стадії будівництва.

У 2022 році Volvo Cars оголосила, що інвестує 10 млрд шведських крон у завод у Торсланді. Там вироблятимуть повністю електричні автомобілі наступного покоління, включно з впровадженням технології мегалиття алюмінієвих деталей кузова, новим заводом зі збірки акумуляторів і повністю реконструйованими цехами фарбування та остаточної збірки авто.

Джерело: Autogeek
Фото: Volvo Cars

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація