Виявлено унікальний «гібрид» спортивного Audi та Range Rover

Виявлено унікальний «гібрид» спортивного Audi та Range Rover

26 січня 2024
0

В Італії знайшли дуже рідкісний і незвичайний Audi 1986 року. Він виглядає як знамените ралійне купе Quattro, але під кузовом заховані агрегати Range Rover. Про унікальне авто розповіли на сайті Collecting Cars.

Історія цього спорткара вельми цікава. Його створила команда італійського гонщика Франко де Паолі для знаменитого ралі «Париж-Дакар». Проект так і назвали Audi Quattro Dakar.

Франко де Паолі хотів виступати на Audi Quattro, який на той час не знав рівних у чемпіонаті світу з ралі WRC. Однак для пустелі його позашляхові якості виявилися недостатньо хорошими, тому й було вирішено створити гібрид Audi Quattro та Range Rover.

По суті, від ралійного Audi залишився тільки кузов із композитних матеріалів. Його встановили на рамне шасі Range Rover першого покоління. У британського позашляховика запозичили і повнопривідну трансмісію, і навіть 3,5-літровий V8.

Після доопрацювання віддача двигуна зросла зі 165 до 230 к.с. Також з'явилася пневмопідвіска. У авто високий кліренс і величезні позашляхові шини.

У салоні встановили спортивні крісла Sparco з п'ятиточковими ременями і каркас безпеки. З'явився і бортовий комп'ютер.

Загалом було випущено тільки п'ять Audi Dakar. У 1986-1987 роках вони брали участь у ралі «Париж-Дакар» і «Атлас», але особливих успіхів не досягли. Саме цей спорткар у 2021 році пройшов реставрацію.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація