Які новинки Stellantis прибудуть на ринок України у 2024 році

Які новинки Stellantis прибудуть на ринок України у 2024 році

04 березня 2024
2
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Концерн Stellantis вірить в майбутній успіх та розвиток України. Саме тому у 2024 році Stellantis посилює свої позиції на ринку через розширення модельного ряду автомобілів та електромобілів, що доступні в Україні. Одразу всі ключові бренди Stellantis в Україні (PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles, JEEP) протягом 2024 року представлять нові автомобілі та електромобілі в різних цінових сегментах та ринкових класах, що дасть вичерпну відповідь на запити будь-яких клієнтів.

1. Нові легкові автомобілі та кросовери на ринку України в 2024 році: запуск повністю нових моделей, а також нових версій уже відомих моделей

Легкова модельна лінійка Stellantis в Україні представлена брендами PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles, JEEP. І у 2024 році кожен Бренд підсилить власну модельну лінійку новими технологічними та комфортними кросоверами, сучасними та зарядженими хетчбеками, а також електрифікованими новинками.

Бренд PEUGEOT: нові кросовери 3008 та 5008

Головною новинкою Бренду буде Новий PEUGEOT 3008, що завітає в Україну вже в 3-му кварталі. Це повністю нове покоління відомого кросовера-бестселера, що вже проклав шлях до сердець тисяч українців. Новий PEUGEOT 3008 запропонує кардинально змінений дизайн у стилі купе-подібного кросовера, а також футуристичний салон з «літаючим» горизонтальним дисплеєм. Покупцям в Україні буде запропонована новинка з турбо-бензиновим двигуном потужністю 180 к.с. та сучасною автоматичною коробкою передач. А також, наразі представництво PEUGEOT працює над запуском електричної версії е-3008, яка згодом з'явиться на ринку України.

Крім того, під кінець року Україна зустрічатиме ще один кросовер Бренду - Новий PEUGEOT 5008. Ця 7-ми місна новинка вдало доповню гаму моделі 3008, пропонуючи ще більше місця в салоні для великої сім'ї, зберігаючи відмінний комфорт та технологічність. Лінійка двигунів буде включати в себе версію з бензиновим турбодвигуном потужність 180 к.с. та виключно автоматичною коробкою передач. І також згодом планується запуск на українському ринку 100% електричної версії 7-ми місного кросовера PEUGEOT 5008.

Бренд CITROEN: нові моделі С3 та C3 Aircross

В 3-му кварталі Бренд готує запуск справді «гарячих новинок» - Україну очікує хетчбек CITROEN С3 та кросовер CITROEN C3 Aircross. Повністю нові покоління моделей CITROEN С3 та CITROEN C3 Aircross будуть виділятись зміненим зовнішнім дизайном, інноваційним салоном, сучасним обладнанням. А також, звісно, широкою пропозицією силових агрегатів, адже для нового CITROEN C3 буде запропоновано турбобензиновий двигун потужністю 100 к.с. у поєднанні з традиційною механічною КПП, а також 100% електрична версія, яка запропонує запас ходу до 320 км (WLTP). Згодом, українцям стане доступний також новітній гібрид 1.2 MHEV потужністю 100 к.с. У свою чергу кросовер CITROEN C3 Aircross спочатку з'явиться на українському ринку з надійним і витривалим бензиновим турбодвигуном в поєеднанні з МКПП. Надалі пропозиція буде розширена за рахунок версії з автоматичною коробкою передач та електроверсії.

Бренд OPEL: розширення версій для флагмана Opel Grandland

На початку 2024 року популярний німецький кросовер Opel Grandland запропонував українським покупцям ще більш універсальну та вигідну версію Design&Tech. Дана комплектація зі старту пропонує чудове оснащення, широкий перелік опцій та систем безпеки, ергономічний та сучасний салон і відмінну якість виконання. Саме тому, нова версія флагманського кросовера Opel вкотре демонструє найкраще співвідношення ціна/якість, задовольняючи потреби сучасного покупця.

Бренд DS Automobiles: ще більш розкішна та вишукана версія кросовер DS 7

Преміальний французький Бренд в першій половині 2024 року представить в Україні дійсно унікальний та вражаючий автомобіль. Уже скоро з'явиться кросовер DS 7 в ексклюзивному виконанні Antoine de Saint Exupery, що підіймає мрії про «французьку розкіш» на новий рівень.

Бренд JEEP: новий позашляховик Wrangler та новий кросовер Avenger, більше версій для Jeep Compass

На початку 2024 року Jeep Compass запропонував покупцям ще більше свободи вибору завдяки розширенню власної гамми версій. Компактний кросовер Jeep Compass в Україні все також пропонується з гібридною силовою установкою 1.5L MHEV 130 у парі з трансмісією DCT-7 та переднім приводом: оптимальне поєднання достатньої потужності, чудової економічності, легкості керування. Водночас, відтепер автомобіль Jeep Compass розширює власний асортимент за рахунок збільшення пропозиції комплектацій, що доступні українським клієнтам.

Легендарний американський Бренд також презентує українцям два нових автомобілі. Уже на початку весни буде презентовано еталонний позашляховик JEEP Wrangler в оновленому варіанті та з потужним турбодвигуном, багато-режимним повним приводом 4WD (зі знижувальним рядом) та сучасною 8-ступеневою автоматичною коробкою передач. Далі в Україні буде представлено компактний кросовер JEEP Avenger, що буде пропонуватись з гібридним силовим агрегатом 1.2 e-Hybrid потіжністю 100 к.с. І також, одразу стартують продажі повністю електричної версії із запасом ходу до 420 км (WLTP).

2. Комерційні автомобілі: нові фургони, електричні вени, розвиток напряму переобладнаних автомобілів, посилення в сегменті пікапів

Сегмент комерційних автомобілів - фургонів, венів, пікапів - є дуже важливим для Концерну Stellantis, оскільки саме ці автомобілі допомагають розвивати бізнес та рухати країну вперед. Саме тому сегмент комерційних автомобілів від Stellantis буде активно оновлюватись протягом всього 2024 року: нові моделі, електричні версії, переобладнані автомобілі тощо.

Нові комерційні автомобілі від Stellantis - повне оновлення модельного ряду

Протягом 2024 року буде відбуватись повне оновлення модельного ряду комерційних автомобілів Брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL: різні моделі, різні класи та ринкові сегменти. Усі автомобілі отримають суттєво оновлену зовнішність в новітньому дизайн-стилі певного Бренду, а також більш сучасні салони з покращеними оздоблювальними матеріалами.

Уже на початку весни Бренд PEUGEOT планує представити в Україні нові автомобілі PEUGEOT Partner та PEUGEOT Rifter, а також більші вени PEUGEOT Expert та PEUGEOT Traveller.

Аналогічно на початку весни стартують продажі оновленого вену CITROEN Berlingo, компанію складуть нові версії середньо-розмірних моделей CITROEN Jumpy та CITROEN SpaceTourer.

Уже за місяць, орієнтовно в середині весни, до них приєднаються осучаснені компактні вени OPEL Combo та OPEL Combo Life, а також середньо-розмірні OPEL Vivaro та OPEL Zafira Life.

Нарешті, восени українським клієнтам будуть запропоновані оновлені найбільші фургони Брендів: PEUGEOT Boxer, CITROEN Jumper, OPEL Movano.

Унікальна пропозиція на ринку - електричні вени від PEUGEOT, CITROEN, OPEL

Крім оновлення зовнішності та салону, Концерн Stellantis також активно працює над розвитком електричної мобільності. Причому не лише в сегменті легкових моделей, але також й для пасажирських венів та комерційних фургонів. Так, українські клієнти зможуть придбати нові електричні вени PEUGEOT e-Rifter, PEUGEOT e-Partner,CITROEN e-Berlingo, OPEL Combo Life Electric - зі збільшеним акумулятором та запасом ходу до 330 км (WLTP).

Поєднання просторого салону з широкими можливостями трансформації та повністю електричного приводу робить ці моделі унікальною конкурентною пропозицією на ринку!

Спеціальні переобладнані автомобілі та популярність пікапу PEUGEOT Landtrek

Нарешті, варто відзначити продовження співпраці Концерну Stellantis з українськими компаніями, що займаються створенням переобладнаних автомобілів: РЕФОРМ, Автоспецпром, Техкомплект. Активна та плідна робота між Брендами PEUGEOT, CITROEN, OPEL та українськими компаніями дозволяє створювати різноманітні спеціальні автомобілі відповідно до специфічних запитів клієнтів: автомобілі швидкої медичної допомоги, броньовані інкасаторські фургони, електротехнічні лабораторії, тощо. Українські компанії РЕФОРМ та Автоспецпром навіть пройшли сертифікацію Stellantis на міжнародному рівні та отримали відповідні сертифікати, що підтверджують максимально високу якість продукції.

Ще одним цікавим напрямом розвитку для Концерну Stellantis в Україні є сегмент автомобілів типу «пікап». Завдяки запуску моделі PEUGEOT Landtrek в 2023 році, французький Бренд вийшов в новий ринковий сегмент. Й протягом 2024 року Бренд PEUGEOT планує додатково посилити власні позиції в сегменті пікапів, пропонуючи як стандартні заводські версії PEUGEOT Landtrek, так і спеціальні переобладнані автомобілі на його основі. Це неодмінно дасть новий потужний поштовх Бренду PEUGEOT в питаннях розвитку власної LCV-лінійки автомобілів.

3. Вигідні програми фінансування та лізингу від провідних компаній України - для зручності клієнтів-покупців

Різноманітні програми фінансування для купівлі автомобіля є не менш важливою перевагою, ніж ходові якості, економічність, комплектація самого автомобілі. Саме тому Концерн Stellantis в Україні та Бренди PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles, JEEP активно працюють над покращенням і розширенням програм фінансування для українських клієнтів.

Наприклад, протягом 2023 року на додачу до кредитування фізичних осіб, також було відновлено кредитування юридичних осіб. Клієнтам пропонуються кредитні продукти від кількох провідних банків на дуже вигідних умовах: мінімальний перший внесок - від 20% вартості автомобіля, максимальний термін кредитування - до 7 років, відсоткова ставка - від 0,01% річних. Крім того, запущено «кредитний калькулятор» в онлайн магазинах Брендів, що дає змогу швидко знайти автомобіль зі складів в Україні та розрахувати на нього кредит. Усі ці послуги представлені в рамках програми BUYEASY: адже кредитування має бути не лише вигідним, але й легким та зрозумілим для клієнта.

Окремої уваги заслуговує програма компенсації -20% вартості фінансування від ЄБРР, що пропонується для юридичних осіб. Програма діє за умови придбання в лізинг вантажних автомобілів або електромобілів. При оформленні лізингу від ОТП Лізинг, юридична особа-покупець має можливість подати заявку на отримання гранту від ЄБРР, розмір якого складає 20% від суми фінансування покупки.

Таким чином, Концерн Stellantis підтримує розвиток України не лише пропозицією нових, економічних, надійних легкових та комерційних автомобілів, але також і впровадженням вигідних фінансових послуг - кредитування та лізингу. Такі комплексні пропозиція неодмінно знайдуть відгук у багатьох клієнтів та допоможуть підтримати їх бізнес - відповідно, й економіку України в цілому.

Джерело: Stellantis

Обговорення новини

TanDEN  

в 3008\5008 більше не буде дизелів
хоча, в комерційній лінійці вони наче залишаються..

Дивно, оскільки в нових VW Tiguan та Skoda Kodiaq, залишили 2х літрові дизелі в лінійці.

ВІДПОВІСТИ  
flymonkeyhall  

Дивно, що в 408 стоїть 1.6 на 215 сил, а тут буде 180. Що за дискримінація?

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація