Zeekr 007 невдовзі отримає нові технологічні переваги

Zeekr 007 невдовзі отримає нові технологічні переваги

28 березня 2024
0

Zeekr оголосив набір учасників для відкритого бета-тестування автоматичного паркування серед власників електроседана 007. Як стверджується, це «перший і єдиний у світі» серійний автомобіль з функцією автопаркування.

Згідно з офіційною заявою, вона дозволяє паркуватися на паркомісці, яке всього на 150 мм ширше автомобіля в його найвужчому місці. При цьому бічні дзеркала заднього виду складаються автоматично.

Функція автопаркування стане доступною для тестування після виходу OS 6.1. Седан отримає понад 100 нових функцій та оптимізації, зокрема, п'ять нових можливостей інтелектуального паркування. Zeekr 007 навчили ідентифікувати паркомісця, паркуватись у складних умовах та на немаркованих місцях.

Він може регулювати напрямок паркування на 360 градусів без сліпих зон, використовувати інтерактивні підказки та сценарії паркування у вузьких та складних місцях. Плюс до цього додані сценарії повороту на перехрестях, поїздка на роботу в пробках та інші. Все це підвищить ефективність адаптивного круїз-контролю та безпеку автомобіля.

Також покращено функції захисту конфіденційності та режим охорони. Оновлений режим Sentry Mode дозволить отримувати інформацію про автомобіль та навколишню обстановку в режимі реального часу. Але це ще не все. В анонсі згадуються персоналізовані аудіо та відео розваги та світлові шоу.

Публічне тестування Zeekr 007 OS 6.1 вже розпочалося. Фінальна версія офіційно вийде наприкінці квітня.

Джерело: Авто Центр
Фото: autohome

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація