Zeekr розпчав виробництво нового електричного універсала

Zeekr розпчав виробництво нового електричного універсала

13 травня 2024
0

У Китаї вже запущено передсерійне виробництво нового електромобіля Zeekr - це універсал 007, також відомий під кодовим позначенням CC1E. Інформація про новинку тримається в секреті, немає навіть офіційних тизерів (тільки незалежні рендери). Однак деякі подробиці інсайдерам все ж вдалося з'ясувати.

CarNewsChina припускає, що універсал запропонують у тих самих модифікаціях, що і седан 007. Тобто буде доступна літій-залізо-фосфатна батарея ємністю 75 кВт.год або 100-кіловатна батарея NMC.

Версій буде декілька - з заднім приводом та одним електромотором або повним приводом та двомоторною установкою. Запас ходу - 870 кілометрів.

Оснащений універсал буде напевно не гірше за седан, який має 15-дюймовий OLED-екран мультимедійної системи на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8295, преміальну аудіосистему з 21 динаміком, а також комплекс електронних асистентів.

На неофіційних рендерах універсал 007 зображений з додатковим багажником на даху, проте інформації про аксесуари для серійної моделі поки що немає.

З великою ймовірністю, з універсалом 007 марка Zeekr має намір завоювати європейський ринок, на якому автомобілі з таким типом кузова мають попит.

Джерело: Мотор

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація