Зустрічайте електричне  втілення Opel Blitz - Бренд Opel представляє нову культову емблему «Блискавка»

Зустрічайте електричне втілення Opel Blitz - Бренд Opel представляє нову культову емблему «Блискавка»

26 червня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Сьогодні Бренд Opel представив нове втілення своєї культової емблеми «Блискавка» (Opel Blitz), яка з'явиться на серійних автомобілях вже у 2024 році. Логотип й надалі буде центральним елементом дизайну Opel Compass - однієї з головних дизайнерських особливостей сучасних автомобілів з Рюссельхайму.

Захоплююча та вже визнана світом дизайнерська філософія Бренду, продовжує гордо займати центральне місце фірмового «обличчя» Opel Vizor. Блискавка - а саме так перекладається слово «Blitz» з німецької мови - тісно асоціюється з електрикою та є ідеальною емблемою, яка символізує наближення Бренду Opel до епохи електричної мобільності.

Фролан Хетль (Florian Huettl), виконавчий директор Бренду Opel, заявив: «Сьогодні наша «Блискавка» актуальна, як ніколи раніше. Це не лише символ нашого прагнення до демократизації інновацій та мобільності, але й демонстрація нашого прагнення стати повністю електричним брендом у Європі до 2028 року. Цього року у нашій лінійці буде вже 15 електрифікованих моделей, тому ми можемо все голосніше й з гордістю казати, що Opel - це електрифікований та заряджений Бренд».

Марк Адамс (Mark Adams), віце-президент Бренду Opel з дизайну, відзначив: «Фірмовий логотип «Opel Blitz» є символом сміливості Бренду та філософії чистоти німецького дизайну. Загострена та впевнена «Блискавка» перетинає опорне кільце, надаючи нашій емблемі прогресивний та сучасний вигляд. Логотип розташовано в центрі композиції «Opel Compass», що наразі є нашим ключовим принципом графічного дизайну для нових моделей Бренду. Це дизайнерський компас, що утворений перетином вертикальних та горизонтальних ліній, є основою для нашого дизайну - передньої частини автомобіля, оформлення задньої частини, а також елементів салону».

Найближчими роками відомий німецький Бренд буде поступово впроваджувати новий логотип «Opel Blitz» у свій портфель продуктів. Перший серійний автомобіль Opel з новим дизайн-оформленням вийде вже 2024 року.

Фролан Хетль (Florian Huettl), виконавчий директор Бренду Opel, додатково наголосив: «Новий логотип Бренду можна буде побачити вже цього року. Адже його презентація відбудеться на виставці IAA Mobility - одному з найбільших автосалонів у світі. Це ідеальне місце, щоб з гордістю представити великій міжнародній аудиторії нашу нову «Блискавку». Й окрім цього ми плануємо ще сюрпризи. То ж гості нашого стенду будуть у захваті».

Пропонуємо вже зараз ознайомитись з найбільш «гарячою» новинкою, яка втілює всі сучасні дизайнерські та технологічні досягнення Бренду - звісно, йдеться про Новий Opel Astra! Уже зараз кожен охочий може замовити персональну консультацію у дилера Бренду Opel в Україні, щоб дізнатись всі подробиці про новинку. Або навіть рушити далі - й обрати автомобіль Opel Astra на онлайн складі в Україні та придбати його. То ж не зволікайте й купуйте уже зараз!

Знайомтесь з модельним рядом Opel в Україні на офіційному сайті Бренду. А якщо бажаєте отримати бажаний автомобіль ту і зараз - обирайте з наявних в Україні на онлайн-складі, де представлені новинки, що уже зараз знаходяться на складах імпортера та дилерів Opel.

Дилерська мережа Opel Дилерська мережа Opel

OPEL - це істинно німецький бренд із багатою 120-річною історією та сильними позиціями на міжнародній арені. Марка почала підкорення українського ринку ще у 90-х роках та досі завойовує нових прихильників.

перейти на сторінку компанії
Джерело: Opel

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація