Звільнений з Ferrari технічний директор став главою McLaren

Звільнений з Ferrari технічний директор став главою McLaren

12 травня 2022
0

Британський виробник суперкарів McLaren оголосив про призначення нового генерального директора - ним став Міхаель Лейтерс, який протягом кількох років був технічним директором компанії Ferrari і займався розробкою низки актуальних моделей - у тому числі й першого кросовера італійської марки Purosangue. Наприкінці минулого року, внаслідок масштабної реструктуризації компанії, інженер та доктор технічних наук покинув Маранелло.

Лейтерс народився в Німеччині і розпочав кар'єру в Porsche, встигнувши попрацювати на кількох ключових посадах. Призначення нового генерального директора McLaren супроводжується чутками, що британська марка готується до тісного партнерства з одним з німецьких автовиробників.

Це може бути компанія Audi, яка вже отримала від концерну Volkswagen зелене світло на участь у Формулі-1 і хотіла спочатку інвестувати в команду McLaren, а потім стати співвласником марки. Джерела стверджують, що британцям не вдалося домовитися з Ауді, тому угода про співпрацю була підписана з компанією BMW.

Партнери спільно розроблятимуть нову архітектуру для майбутніх електричних суперкарів. Глава Ferrari Бенедетто Вінья, коментуючи звільнення трьох високопосадовців, зазначив, що в результаті реструктуризації у «нашої видатної компанії» почнеться нова ера. У Феррарі зазначали, що «нова структура сприятиме подальшому розвитку інновацій, оптимізації процесів та розширенню співробітництва як усередині компанії, так і за її межами».

Джерело: McLaren

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація