Акційна кредитна програма на придбання автомобілів KIA

01 марта 2013
2

Шановні пані та панове!

Повідомляємо Вам, що з 01.03.2013 по 31.05.2013 року почала діяти акційна кредитна програма на придбання автомобілів KIA від ПАТ "ІДЕЯ БАНК" згідно з умовами перерахованим у таблиці нижче.

АВАНС

Річна ставка

(без щомісячної комісії)

Загальний термін кредитування

Одноразова комісія

Страхування життя

Страхування КАСКО

50%

0,001%

12 міс

3% +

1 339 грн.

6%

разове, включається в суму кредиту

Базовий тариф

7,7%

Наразі модельний ряд KIA в «Автоцентрі на Борщагівці» налічує 13 моделей - Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Optima, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Sportage, Venga та абсолютно нові KIA cee’d та KIA cee’d Sportswagon.

Гарантійний термін обслуговування всіх автомобілів KIA, які продаються в «Автоцентрі на Борщагівці», складає 5 років, при цьому величина гарантійного пробігу складає 150 тис. км. Такий крок є підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту, яка є ключовою складовою філософії бренду KIA.

«Автоцентр на Борщаговке» «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового

перейти на сайт компании
Источник: InfoCar

Обсуждение новости

GT_KIEV  

Очманели - страхование жизни 6%, это при рыночном тарифе около 0,3-0,5%,а по КАКСО 7,7% (тоже нехилое завышение, норма на новое авто в приличной компании 5-5,5%). ГАНЬБА!!!

ОТВЕТИТЬ  
Гость  

как то надо же отбить 0.001 процент ставки

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация