Безкоштовного розмитнення автомобілів більше не буде

Безкоштовного розмитнення автомобілів більше не буде

29 липня 2022
4

В Україні більше не буде безкоштовного розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Таку заяву зробив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, Кабмін у квітні 2022 року запровадив безкоштовне розмитнення автомобілів для того, щоб українці могли купити собі транспортні засоби замість знищених під час війни з російськими окупантами. Однак цією пільгою скористалися перекупники, які безкоштовно розмитнили дуже багато автомобілів. Крім того, цією пільгою скористалися люди із заощадженнями. Саме через це уряд відмовився від безкоштовного розмитнення євроблях.

Нагадаємо, в Україні з початку квітня до 30 червня 2022 року можна було безкоштовно розмитнити будь-який автомобіль на іноземній реєстрації. Очікувалося, що ця пільга діятиме до кінця воєнного стану. Однак у червні Кабмін несподівано її скасував, а народні депутати Верховної Ради підтримали це рішення.

Усього за три місяці в нашій країні безкоштовно розмитнили майже 270 тисяч автомобілів. Багато хто не встиг скористатися цією пільгою.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Івасик-Телесик  

зовні схожий на Пашу Лазоренко і очі такі ж шахрайські (ІМХО).

+3-2ВІДПОВІСТИ  
НиколайКиев88  

Лучше бы из власти прогнать бывших лакеев сивковича.

ВІДПОВІСТИ  
vitaliy_r2  

Його і навесні треба було вводити тільки для тих хто повертається в країну. Ніхто не їхав до Європи щоб купити собі авто замість знищеного війною.

+1ВІДПОВІСТИ  
Wert  

уйобки, кого ви захищаєте митом то?

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація