Buick готує конкурента Tesla Model X

Buick готує конкурента Tesla Model X

05 вересня 2023
0

На китайському ринку електромобілів американський Buick представлений щонайменше чотирма моделями. Це компактний універсал Velite 6, субкомпактний кросовер Velite 7 та позашляховики Electra E4 й Electra E5. В той час як на ринку Північної Америки досі немає жодного електромобіля бренду.

Очікується, що першим американцям запропонують середньорозмірний позашляховик Electra E5. А після нього на ринок може вийти великий позашляховик на архітектурі Ultium, рендер якого GM Design опублікувала на своїй сторінці у Instagram.

Автор дизайну новинки - Джеффрі Річмонд. У його версії майбутній флагманський електричний позашляховик Buick нагадує минулорічний концепт Wildcat EV. Це масивний автомобіль із високим дорожнім просвітом та великими колесами. У нього трапецієподібна решітка радітара, горизонтальні ДХО та втоплені вертикальні фари. З боків капота дві гострі складки, які контрастують з гладкою поверхнею решти кузова.

Судячи з підголовників, салон у майбутнього флагмана трирядний. Це означає, що у разі запуску в серію він конкуруватиме з такими моделями, як Kia EV9, Rivian R1S,Volvo EX90 та Tesla Model X. Попередньо у продажу він з’явиться наприкінці 2024 року.

Повністю перейти на електромобілі у Канаді та США Buick обіцяє до 2030 року. Як і у випадку з «китайською» лінійкою, в США електромобілі бренду називатимуться Electra з буквено-цифровим кодом для позначення моделі. Відомо, що Buick подав до Відомства з патентів та товарних знаків США дев'ять заявок на реєстрацію товарних знаків для моделей Electra від E1 до E9. То ж у лінійці бренду є багато місця для кількох більших за Electra E5 моделей.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений GM Design (@generalmotorsdesign)

Джерело: Autogeek
Фото: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація