Друг Міхаеля Шумахера пролив світло на його стан

Друг Міхаеля Шумахера пролив світло на його стан

08 вересня 2023
0

Уперше за довгий час з'явилася інформація про здоров'я Міхаеля Шумахера. Давній друг семиразового чемпіона «Формули-1», швейцарський журналіст Роже Бенуа в інтерв'ю виданню Blick висловився про його стан.

Роже Бенуа відмовився вдаватися в подробиці, але дав зрозуміти, що ситуація безнадійна. Як відповідь на запитання журналіст процитував слова сина Міхаеля Шумахера Міка, сказані ним у 2022 році: «Я б віддав усе за можливість поговорити з батьком».

«У цьому реченні сказано все про стан його батька за останні 3500 днів. Він безнадійний», - заявив Роже Бенуа.

Нагадаємо, що після нещасного випадку на гірськолижній трасі у Швейцарії в грудні 2013 року Міхаель Шумахер провів кілька місяців у комі. Потім зіркового гонщика перевели на реабілітацію в його будинок на Женевському озері у Швейцарії.

Відтоді сім'я Міхаеля Шумахера тримає в найсуворішому секреті інформацію про його стан - про нього відомо тільки вузькому колу рідних і друзів. Згодом з'ясувалося, що семиразовий чемпіон світу не здатний самостійно пересуватися, а на його лікування та реабілітацію щорічно витрачаються мільйони євро. Час від часу в ЗМІ з'являються чутки про здоров'я Шумахера, і його сім'я нерідко подавала до суду через публікацію недостовірної інформації.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація