Електромобіль Fisker Ocean продають з рекордними знижками

Електромобіль Fisker Ocean продають з рекордними знижками

28 березня 2024
0

Компанія Fisker щойно оголосила про значне зниження цін на електричні кросовери моделі Ocean. За даними компанії, Ocean Sport у базовій версії тепер коштує від 24 999 доларів. Це легко робить його найдешевшим електромобілем в Америці з великим відривом, обігнавши Nissan Leaf на кілька тисяч доларів. Фактично, Ocean легко потрапляє до нашого списку найдешевших кросоверів, які ви можете придбати.

Спокусливу ціну має не лише базова модель. Fisker майже наполовину скоротив ціну на Ocean Extreme, який тепер можна придбати за 37 499 доларів. Таким чином, двомоторний електричний кросовер із 564 кінськими силами пропонують зі знижкою у 24 000 доларів.

Звичайно, ключовою проблемою у даній ситуації є поточний фінансовий стан автовиробника. У компанії заявили, що наразі у компанії недостатньо коштів, щоб дотягнути до кінця року. Звіти про нещодавні переговори з іншими автовиробниками щодо можливих інвестицій вселяли певну надію, але ці переговори - нібито зосереджені на партнерстві з Nissan - завершилися, і ніякої угоди підписано не було.

У 2023 році було виготовлено близько 10 000 кросоверів Fisker Ocean, і приблизно 4 700 з них було доставлено власникам. Чи достатньо такого значного зниження ціни, щоб залучити покупців до електромобіля, виготовленого компанією, яка може збанкрутувати вже за рік? Час покаже.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація