Електромобіль Lucid Air у поліцейській версії вперше показали на фото

Електромобіль Lucid Air у поліцейській версії вперше показали на фото

05 лютого 2024
0

Електричний седан Lucid Air заступив на службу поліції у Саудівській Аравії. У дописі Міністерства внутрішніх справ Саудівської Аравії у Twitter Lucid Air із великою сиреною на даху очолював колону поліцейських машин. Зазначається, що у «люстрі» знайшлось місце для безпілотника, який може використовуватися для спостереження за місцями, куди не може дістатися електричний седан.

Зазначається, що світовий дебют поліцейської версії електромобіля відбудеться на Всесвітньому оборонному шоу країни 8 лютого. Судячи з фото, електричний седан пофарбований у двоколірну чорно-білу схему, а також має наклейки «Поліція» та «911». Судячи з дизайну коліс, можна припустити, що поліція вибрала для своїх потреб базову модифікацію Air під назвою Pure.

Lucid Air Pure - єдина комплектація електромобіля із заднім приводом, яка розвиває 430 кінських сил. Електромобіль з одним мотором може розігнатись від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди. Запасу ходу у 660 км має бути більш ніж достатньо для дня патрулювання.

Нагадаємо, що Фонд державних інвестицій Саудівської Аравії володіє приблизно 60% акцій Lucid. Виробник електромобілів навіть має завод у Джидді, Саудівська Аравія, який отримав назву AMP-2. Однією з угод між урядом і автовиробником є купівля 100 000 машин марки Lucid протягом десяти років.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація